• Nasza oferta
2

Sprzątanie biur, firm i biurowców – Dlaczego GRUPA VIP ?

Jeżeli szukasz profesjonalnej, dobrej i taniej  firmy sprzątającej, to trafiłeś idealnie.

GRUPA VIP Cleaning Services zajmuje się kompleksowym - profesjonalnym sprzątaniem powierzchni biurowych w firmach, biurach i biurowcach. Oferujemy bardzo wysoką jakość wykonywanych usług sprzątających i pomocy domowych w Krakowie. Nasz serwis sprzątający dostosujemy do godzin pracy Twojej firmy, a dzięki indywidualnemu podejściu i wycenom usług sprzątania, oferujemy korzystny cennik usług sprzątania biur, firm i biurowców na terenie całej Polski. Dotyczy to firm handlowych jak i również usługowych. Zapraszamy !

Specyfika każdej firmy jest zawsze inna, dlatego do każdego zlecenia usług sprzątania podchodzimy indywidualnie. Szczegółowy zakres prac serwisu sprzątającego i częstotliwość jego wykonywania jest uzależniony przede wszystkim od specyfiki obiektu i powierzchni biurowych - firmowych. Inny będzie zakres sprzątania w markecie, galerii handlowej, inny w biurowcu, a jeszcze inny w przychodni, szkole czy też przychodni lekarskiej i szpitalu. Posiadamy niezbędną wiedzę, doświadczenie zawodowe, sprzęt – narzędzia pracy oraz ekipę sprzątająca, aby sprostać każdemu zleceniu – zarówno sprzątania cyklicznego, jak i porządków jednorazowych - sprzątania gruntownego i sprzątanie po remoncie i po budowie. Nasze dobre referencje i opinie stawiają nas za wzór i jednego z liderów z zakresu usług sprzątających na terenie całej Polski (Klienci najczęściej odwiedzają nas z miast: Kraków – woj. małopolskie: Wieliczka, Myślenice, Niepołomice, Zabierzów, Nowy Sącz, Skawina, Proszowice, Nowa Huta, oraz z miast: Katowice, Warszawa, Wrocław, Częstochowa, Tarnów, i inne regiony Polski.

Cennik usług sprzątania

Nasza firma sprzątająca zaprasza Państwa do zapoznania się z naszym cennikiem usług sprzątania biur, firm, biurowców, domów i mieszkań. i usług porządkowych. Posiadamy atrakcyjny i przejrzysty cennik dopasowany do Państwa potrzeb i oczekiwań. Podane ceny są sugerowane – orientacyjne i podlegają dalszej negocjacji.

Skontaktuj się z nami i zapytaj o cennik usług:
 • Sprzątanie biur, firm i biurowców,
 • Sprzątanie domów i mieszkań,
 • Sprzątanie hal produkcyjnych i magazynów,
 • Pranie i czyszczenie dywanów i wykładzin,
 • Sprzątanie wspólnot mieszkaniowych,
 • Sprzątanie osiedli mieszkaniowych,
 • Sprzątanie przychodni i placówek medycznych,
 • Koszenie trawników i usługi ogrodnicze,
 • Mycie okien i witryn sklepowych,
 • Usługi portierskie i obsługa recepcji,
 • Pomoc domowa - domowe pokojówki
 • I inne usługi sprzątające – usługi sprzątania

Firma sprzątająca w całej Polsce - Zapraszamy do współpracy !

Zapoznaj się ze szczegółami sprzątania powierzchni biurowych:

Zakres sprzątania biur, firm i biurowców:

 • Odkurzanie, czyszczenie podłóg – mycie posadzek
 • odkurzanie wykładzin, dywanów, tapicerek meblowych,
 • mycie okien – witryn sklepowych, (także wysokościowe), przeszkleń, parapetów i drzwi,
 • sprzątanie pomieszczeń biurowych, socjalnych i kuchennych,
 • sprzątanie - utrzymanie w czystości w łazienkach i toaletach,
 • czyszczenie, odkurzanie i mycie biurek i pozostałych mebli biurowych,
 • odkurzanie i czyszczenie rolet i żaluzji,
 • czyszczenie biurowego sprzętu elektronicznego RTV
  (monitory, komputery, klawiatury) i AGD,
 • opróżnianie koszy na śmieci i wymiana worków,
 • sprzątanie klatek schodowych i wind,
 • obsługa terenów zielonych i zewnętrznych,
 • mycie kostki brukowej i elewacji,
 • dezynfekcja i ozonowanie  pomieszczeń i obiektów.
1

Firma sprzątająca Kraków

Nasza firma sprzątająca Kraków, jest jednym z liderów z zakresu świadczenia najwyższej jakości usług porządkowych oraz sprzątających. Zapewniając kompleksową obsługę – serwis sprzątający każdej nieruchomości, wszystkich obsługiwanych przez nas obiektów. Zapewniamy profesjonalne sprzątanie, czyszczenie, mycie, pranie, doczyszczanie, dezynfekcję i ozonowanie, pielęgnację powierzchni, sprzątanie biur, firm, biurowców, wieżowców, magazynów i hal przemysłowych oraz domów - mieszkań, apartamentów, hoteli, kamienic, osiedli, wspólnot mieszkaniowych, bloków, klatek schodowych, spółdzielni mieszkaniowych, parkingów i terenów zewnętrznych. Zapewniamy sprzątanie po remoncie i po budowie. Perfekcyjnie mycie okien i witryn, pranie i czyszczenie wykładzin i dywanów – Zapraszamy!

GWARANCJA NISKIEJ CENY

mopping
Sprzątanie mieszkań
commercial-clean
Sprzątanie biur
customize-clean
Dezynfekcja

Realizujemy usługi sprzątania dla biur, firm, urzędów i instytucji a także dla osób prywatnych na terenie Krakowa, Tarnowa, Katowic, Częstochowy, Warszawy, okolicznych miast i województw. (Nasza specjalizacja to: Sprzątanie, Czyszczenie, Mycie, Pranie, Doczyszczanie, Ozonowanie, Dezynfekcja, Usługi Portierskie - Recepcyjne, i inne)

Zadowolenie Państwa z naszych usług jest dla nas najważniejsze.

Professional Office Cleaning Services With Face Masks

Firma sprzątająca – Postaw na profesjonalistów !

Dokładamy wszelkich starań do osiągania najwyższej jakości oferty usług sprzątania naszej firmy sprzątającej. Niezbędnym i stałym elementem tego procesu świadczonych usług sprzątania, są zarówno ciągłe szkolenie personelu, jak i inwestycje w park maszynowy, narzędzia pracy. Pracujemy głównie na najlepszym sprzęcie czyszczącym renomowanych marek. W trakcie realizacji usług sprzątania, nasze ekipy sprzątające używają do czyszczenia wyłącznie profesjonalnej chemii i środków czyszczących sprawdzonych producentów: Buzil, Tenzi, Sauberlab, Voight. Kielh, Ecolab, Enzim, Tenzi, i inne… Nasza firma sprzątająca jest jednym z liderów z zakresu usług sprzątania i serwisu sprzątającego -  zapewniamy profesjonalne i rzetelne usługi sprzątające na terenie całej Polski. GRUPA VIP – Lider z zakresu wykonywania usług sprzątających – usług portierskich i porządkowych – Sprawdź nas !

Serwis sprzątający – Tylko z sprawdzoną ekipą GRUPA VIP

GRUPA VIP to sprawdzony serwis sprzątający, gwarantujący realizację usług sprzątania na najwyższym poziomie. Jeżeli sprzątanie to tylko z nami. Zaufało nam wielu Klientów na terenie całej Polski. W ramach serwisu sprzątającego zapewniamy szereg usług dodatkowych – współpracując z nami nie musisz martwić się o inne dodatkowe  usługi takie jak: usługi portierskie czy też obsługę Twojej recepcji – koszenie trawników i inne. Z nami masz to w pakiecie. Zadowolenie Państwa jest dla nas najważniejsze.

Zapraszamy do skorzystania z naszego serwisu sprzątającego !  

 • SPRZĄTANIE ZAKŁADÓW PRODUKCYJNYCH

 • SPRZĄTANIE GALERII HANDLOWYCH

 • SPRZĄTANIE BIUR

 • SPRZĄTANIE DOMÓW

PROFESJONALNE SPRZĄTANIE FIRM I DOMÓW PRYWATNYCH

Gwarantujemy atrakcyjne - niskie ceny: sprzątanie biur cennik, przy najwyższej jakości kompleksowych usług i obsługi  Klienta, oraz rzetelną pracę, sprawdzony stały i przeszkolony personel pracowniczy, wraz z przydzielonym koordynatorem ds. usług sprzątających i porządkowych do Państwa obiektów, pełną dyspozycyjność, z możliwością pracy w godzinach dziennych, nocnych przez siedem dni w tygodniu, w ramach zawartego kontraktu.

Sprzątanie obiektów użyteczności publicznej – urzędów państwowych – Dlaczego warto ?
Zapoznaj się ze szczegółami usług sprzątania obiektów użyteczności publicznej.

Zapewniamy kompleksowe usługi utrzymania czystości w obiektach użyteczności publicznej, takich jak urzędy państwowe, szkoły, przedszkola, kina, czy teatry. Dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej przygotować pomieszczenia do użytkowania.

Sprzątanie wspólnot mieszkaniowych i spółdzielni – Współpracuj z najlepszymi !
Zapoznaj się ze szczegółami sprzątania wspólnot mieszkaniowych i spółdzielni

Zapewniamy kompleksowe sprzątanie bloków, klatek schodowych, kamienic, wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych oraz przyległych im terenów zewnętrznych. Zakres naszych działań i termin ich realizacji dostosujemy do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Przykładowe usługi to:

 • zamiatanie i mycie klatek schodowych, korytarzy, piwnic, garaży, suszarni i wózkowni,
 • mycie balustrad i parapetów,
 • omiatanie pajęczyn na klatce schodowej i ciągach komunikacyjnych,
 • mycie drzwi wejściowych i drzwi wewnętrznych,
 • mycie okien -  szyb i gablot ogłoszeniowych i luster w windach,
 • mycie okien i parapetów na klatkach schodowych, w piwnicach oraz pomieszczeniach, ogólnego użytku,
 • odkurzanie i mycie grzejników oraz drzwi do pomieszczeń ogólnodostępnych,

DZIAŁAMY NA TERENIE MAŁOPOLSKI, ŚLĄSKA I MAZOWSZA

GRUPA VIP Cleaning and Security Services działa na terenie całej Małopolski, Śląska i Mazowsza, oferując kompleksowy pakiet ofertowy, z zakresu prowadzonych przez siebie usług porządkowych - sprzątania, mycia, czyszczenia, prania, doczyszczania, serwisu sprzątającego, usług portierskich - serwisu recepcyjnego i innych.

denver

TARNÓW

la

KRAKÓW

san-jose

WARSZAWA

phoenix

KATOWICE

5

Sprzątanie po remoncie i po budowlane

Zapoznaj się ze szczegółami sprzątania po remoncie

Każde pomieszczenie po remoncie lub budowie (sprzątanie po budowlane) wymaga bardzo dokładnego sprzątania. Podłogi wymagają kilkukrotnego odkurzenia i umycia, aby osiągnąć zadowalający końcowy efekt.

Najczęściej w zakres usług sprzątania wchodzi mycie okien i przeszkleń. GRUPA VIP Cleaning Services zapewnia kompleksowe sprzątanie domu, mieszkania lub firmy, w których był wykonywany uciążliwy remont.

Usuwamy wszelkiego rodzaju zabrudzenia po klejach, farbach, gipsach i innych materiałach lub środkach remontowych lub budowlanych. Używamy do tego sprawdzonych preparatów, (środków chemicznych) oraz odpowiedniego sprzętu i narzędzi, a nasz serwis sprzątający nie boi się żadnych zadań – sprosta wszystkim Państwa oczekiwaniom, w zakresie usług sprzątających.

Mycie okien i witryn sklepowych – Dlaczego My ?

Zapoznaj się ze szczegółami mycia okien

Okna i przeszklenia to wizytówka każdej firmy, ale również ozdoba każdego domu i mieszkania, również biura, z tego powodu powinny być zawsze czyste i lśniące – zapewniając elegancki wygląd i podnosząc prestiż każdej firmy. Nie wszyscy jednak znajdują czas pośród swoich codziennych obowiązków prywatnych czy też firmowych na dokładne mycie szyb, inni nie przepadają z uporczywymi smugami w trakcie mycia okien lub mycia witryn sklepowych.

Wszystkim, którzy chcieliby bez wysiłku cieszyć się czystymi oknami i szybami bez zacieków i smug, GRUPA VIP Cleaning Services proponuje kompleksowe usługi z zakresu mycia okien i witryn sklepowych w przystępnych i rozsądnych cenach. W zakres usługi mycia okien i szyb wchodzi: mycie szyb, mycie ramy wewnątrz i na zewnątrz, mycie i przecieranie parapetów. Ceny ustalamy zawsze indywidualnie na podstawie wizji lokalnej, zdjęć i metrażu,

6
7

Odśnieżanie i sprzątanie terenów zewnętrznych

Zapoznaj się ze szczegółami odśnieżania

Oferujemy usługi maszynowego oraz ręcznego odśnieżania chodników, terenów zewnętrznych, dróg wewnętrznych, ciągów komunikacyjnych, placów i parkingów.

 • Ceny ustalamy zawsze indywidualnie na podstawie stopnia zaśnieżenia/oblodzenia,
 • Ceny przedstawione poniżej są cenami sugerowanymi za wykonanie danej usługi odśnieżania,
 • Minimalna wartość zamówienia wynosi od 250 zł

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG

Sprzątanie szkół, przedszkoli i żłobków – Tylko z nami !

W zakresie stałego utrzymania usług sprzątających i porządkowych w Krakowie, współpracujemy zarówno z podmiotami prywatnymi, jak i publicznymi. Nasze usługi sprzątania doskonale sprawdzają się w obiektach i placówkach edukacyjnych takich jak żłobki, kluby dziecięce, przedszkola, szkoły i uczelnie państwowe i prywatne.

Sprzątanie hal i magazynów – Sprawdź nas !

Sprzątanie firm w wykonaniu GRUPA VIP to nie tylko sprzątanie biur, sklepów, galerii handlowych i lokali usługowych, ale też sprzątanie hal i magazynów. W tym także odkurzanie instalacji technicznych, przemysłowych na wysokościach oraz wysokościowe mycie okien i przeszkleń. Zapewniamy profesjonalne środki czystości i narzędzia w utrzymaniu porządku a zwłaszcza w myciu hal i powierzchni magazynowych na terenie całej Polski.

9
10

Gruntowne sprzątanie domów i mieszkań – Sprzątanie od A do Z

Sprzątanie domów i sprzątanie  mieszkań, to usługa, która z roku na rok staje się coraz bardziej popularna i dostępna dla wielu Pań i Panów na terenie całej Polski. Zazwyczaj, polega ona na regularnej wizycie osoby sprzątającej raz lub dwa razy w tygodniu. Obowiązki  ustalane są indywidualnie, ale przeważnie jest to ścieranie kurzu z mebli, odkurzanie podłóg, mycie podłóg,  czyszczenie sprzętu agd i rtv, posprzątanie - doczyszczanie łazienki, balkonów, mycie okien i przeszkleń a w niektórych przypadkach oczekiwane są usługi dodatkowe, takie jak wykonują pomoce domowe, min: gotowanie, pranie i prasowanie. Nasza ekipa sprzątająca  zapewnia kompleksowe usługi sprzątania każdego domu czy sprzątania, wyposażona jest wysokiej jakości i sprawdzone środki czystości i narzędzia pracy. Zapewniamy szybkie terminy i pełne zadowolenie z naszych usług sprzątających i usług porządkowych. Współpracuj z najlepszymi – bo warto !

Usługi utrzymania czystości w hotelach – Dlaczego z nami ?

GRUPA VIP w swojej ofercie usług utrzymania czystości znajduje się również profesjonalne sprzątanie hoteli i hosteli. Zadbane i czyste pomieszczenia hotelowe decydują o wizerunku hotel, klimacie i  atmosferze w nim panującej. Czystość, ład i estetyka wnętrz hotelowych zapewniają gościom komfort pobytu oraz zachęcają ich do ponownego powrotu. Świadomi tego, stosujemy procedury, technologie i organizację pracy, właściwą dla prawidłowej obsługi i realizacji sprzątania hoteli i hosteli. (sprzątanie hoteli Kraków).

Posiadamy kompetentnych i przeszkolonych pracowników, wykonujących obowiązki w sposób dyskretny i profesjonalny – nie powodując zakłócenia w codziennym funkcjonowania Państwa biznesu. Nasz personel sprzątający (sprawdzona ekipa sprzątająca) świadczy usługi sprzątania hoteli za pomocą wysokiej jakości środków czystości oraz nowoczesnego sprzętu i narzędzi pracy. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić czystość i przyjazną atmosferę wobec Państwa gości hotelowych i innych Klientów biznesowych. Nad realizacją usług sprzątania hoteli czuwa nasz zespół doświadczonych fachowców, łącznie z przydzielonym do kontroli koordynatorem ds. usług sprzątania. Jakość i zadowolenie Państwa jest dla nas najważniejsze – Zapraszamy do stałej współpracy !

11
Close-up Of A Person Cleaning Carpet With Vacuum Cleaner

Pranie i czyszczenie dywanów i wykładzin – tapicerki meblowej – Tylko u nas!

Aby dywan i wykładzina  jak najdłużej cieszyła się dobrym wyglądem i miękkim runem, niezbędna jest pomoc profesjonalnej firmy sprzątającej specjalizującej się w praniu - czyszczeniu wykładzin i dywanów i tapicerki meblowej. Przy wykorzystaniu zdobytego ogromnego doświadczenia, specjalistycznych urządzeń i środków do czyszczenia przeznaczonych do tego zakresu usług prania i czyszczenia wykładzin dywanowych, świadczymy kompleksowe usługi sprzątania i prania. Spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów z terenu Polski i zagranicy. Dzięki pełnemu zaangażowaniu naszej ekipy sprzątającej a zwłaszcza pasji, gwarantujemy, że każda wykładzina  - dywan i tapicerka meblowa, na długo pozostanie miła w dotyku i odpowiednio zabezpieczona przed uszkodzeniami i zabrudzeniami. Zapraszamy !

zadzwon3

ZADOWOLENI KLIENCI

testimonial-1
rating-img
Karolina

Profesjonalne i dokładne sprzątanie. Usługa zamówiona z dnia na dzień, wykonana z więcej niż należytą starannością. Panie, które wykonywały usługę sprzątania były bardzo pracowite i skrupulatne. Sprzątnie po poprzednim najemcy, który zaniedbał mieszkanie. Ceny za solidnie wykonaną pracę bardzo przystępne. Polecam!

testimonial-4
rating-img
Marek

Korzystałem z wielu firm, za każdym razem było coś nie tak. Znajoma poleciła mi Grupę VIP, i był to strzał w dziesiątkę!!! Dokładność i pełen profesjonalizm. Nawet w zakamarkach był błysk,  czego na prawdę się nie spodziewałam, że tak można "wypucować" mieszkanie.
Bardzo polecam oraz sam będę kontynuował współpracę!

testimonial-2
rating-img
Dorota

Firma bardzo dobrze zorganizowana, w terminie wszytko wykonane tak jak ustalone. Facet przyjeżdża ustala dokładnie co zrobi, kiedy i na koniec podaje cenę. Dzisiaj odbierałam dom po sprzątaniu tej firmy, byłam pod wrażeniem, rewelacja.  To samo dotyczy się kabiny, wanny, zlewów. Nie żałuje pieniędzy, mam świetnie wysprzątany dom. Bardzo dziękuję za waszą solidną pracę. Dorota

testimonial-3
rating-img
Lucyna

Firma najlepsza jaką mieliśmy, biuro czyste, sprzątane ekologicznie. Dobra komunikacja z osobami, które sprzątają i obsługują nasze biuro, zawsze dokładnie i dyskretnie, tak że nikt nikomu nie przeszkadza

English EN French FR German DE Italian IT Polish PL Spanish ES Ukrainian UK

Firma sprzątająca KrakówFirma sprzątająca Warszawa | Firma sprzątająca Wieliczka | Firma sprzątająca Nowy Sącz | Firma sprzątająca Skawina | Firma sprzątająca Myślenice | Firma sprzątająca KatowiceS | www.vipgruppe.com

Klienci najczęściej odwiedzają nas z miast:

Województwo Małopolskie

Andrychów, Bochnia, Brzesko, Jasło, Brzeszcze, Chrzanów, Nowy Wiśnicz, Dąbrowa Tarnowska, Szczucin, Dobczyce, Dąbrowa Tarnowska, Gdów, Gorlice, Jordanów, Kalwaria Zebrzydowska, Kraków, Krynica-Zdrój, Krzeszowice, Kęty, Libiąż, Limanowa, Maków Podhalański, Miechów, Mszana Dolna, Myślenice, Sułkowice, Bochnia, Dobczyce, Kraków – Nowa Huta, Niepołomice, Nowy Sącz, Nowy Targ, Olkusz, Oświęcim, Proszowice, Rabka-Zdrój, Bukowno, Szczawnica, Skawina, Stary Sącz, Sucha Beskidzka, Maków Podhalański, Szczucin, Słomniki, Miechów, Tarnów, Trzebinia, Tuchów, Wadowice, Andrychów, Brody, Wieliczka, Wolbrom, Zakopane, Usługi dostępne w woj. małopolskim, Krakowie i jej dzielnicach: Bieńczyce, Kocmyrzów - Luborzyca, Bieżanów – Prokocim, Czyżyny, Bronowice, Grzegórzki, Krowodrza, Mistrzejowice, Olsza, Podgórze. Usługi dostępne w regionie i dzielnicach: Kraków-Nowa Huta, Prądnik Biały, Prądnik Czerwony, Podgórze Duchackie, Ugorek, Stare Miasto - Kazimierz, Swoszowice, Wzgórza Krzesławickie, Zabierzów, Zielonki, Tyniec, Zwierzyniec, Borek Fałęcki, Łagiewniki, Węgrzce, Michałowice, Raciborowice, Kraków ul. Moniuszki, Mogilska, Radzikowskiego, Bajana, Tyniecka, Lubostroń, Kuźnicy Kołłątajowskiej, Osiedle Wandy,Walerego Sławka, Widnokrąg, Centralna-Zielona-Magazynowa, Marii Jasnorzewskiej, Poznańska, Chełmska, Bartosza Głowackiego, Szlak, Słomniki, Dietla, Kalwaryjska, Kraków Rynek Główny, Floriańska, Bieżanowska, Gertrudy, Balicka, Starowiślna, Grzegórzecka, Dąbie, Wadowicka, Zawiła, Tadeusza Kościuszki, Zwierzyniecka, Kapelanka, Babińskiego, Aleje Pokoju, Nowohucka, Centralna, Czyżyny, Igołomia, Mrozowa, Wielicka, Stradomska, Bieńczyce-Kocmyrzów, Luborzyca, Dekerta,

Województwo Śląskie

Bielsko-Biała, Bytom, Będzin, Chorzów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Katowice, Knurów, Lubliniec, Mikołów, Myszków, Mysłowice, Orzesze, Piekary Śląskie, Pszczyna, Pszów, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Ruda Śląska, Rybnik, Rydułtowy, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Tarnowskie Góry, Tychy, Wodzisław Śląski, Zabrze, Zawiercie, Łaziska Górne, Świętochłowice, Żory, Żywiec,

Województwo Dolnośląskie

Bielawa, Bogatynia, Boguszów-Gorce, Bolesławiec, Brzeg Dolny, Bystrzyca Kłodzka, Chojnów, Dzierżoniów, Góra, Głogów, Jawor, Jelcz-Laskowice, Jelenia Góra, Kamienna Góra, Kąty Wrocławskie, Kłodzko, Legnica, Lubań, Lubin, Lwówek Śląski, Milicz, Nowa Ruda, Oleśnica, Oława, Polkowice, Siechnice, Strzegom, Strzelin, Syców, Trzebnica, Wałbrzych, Wołów, Wrocław, Zgorzelec, Ziębice, Ząbkowice Śląskie, Złotoryja, Środa Śląska, Świdnica, Świebodzice,

Województwo Kujawsko-pomorskie

Aleksandrów Kujawski, Barcin, Białe Błota, Brodnica, Bydgoszcz, Chełmno, Chełmża, Ciechocinek, Gniewkowo, Golub-Dobrzyń, Grudziądz, Inowrocław, Jabłonowo Pomorskie, Janikowo, Janowiec Wielkopolski, Kcynia, Koronowo, Kowal, Kowalewo Pomorskie, Kruszwica, Lipno, Mogilno, Nakło nad Notecią, Nowe, Osielsko, Radziejów, Rypin, Skępe, Solec Kujawski, Strzelno, Szubin, Sępólno Krajeńskie, Toruń, Tuchola, Więcbork, Wąbrzeźno, Włocławek, Łabiszyn, Świecie, Żnin,

Województwo Lubelskie

Annopol, Bełżyce, Biała Podlaska, Biłgoraj, Bychawa, Chełm, Dęblin, Hrubieszów, Janów Lubelski, Kock, Końskowola, Krasnystaw, Kraśnik, Kurów, Lubartów, Lublin, Międzyrzec Podlaski, Nałęczów, Niedrzwica Duża, Niemce, Opole Lubelskie, Parczew, Piaski, Poniatowa, Puławy, Radzyń Podlaski, Rejowiec Fabryczny, Ryki, Stoczek Łukowski, Szczebrzeszyn, Terespol, Tomaszów Lubelski, Turka, Tyszowce, Włodawa, Zamość, Zwierzyniec, Łuków, Łęczna, Świdnik,

Województwo Lubuskie

Babimost, Bytom Odrzański, Cybinka, Czerwieńsk, Dobiegniew, Drezdenko, Gorzów Wielkopolski, Gubin, Iłowa, Jasień, Kargowa, Kostrzyn nad Odrą, Kożuchów, Krosno Odrzańskie, Kłodawa, Lubsko, Międzyrzecz, Nowa Sól, Nowe Miasteczko, Nowogród Bobrzański, Przylep, Racula, Rzepin, Skwierzyna, Strzelce Krajeńskie, Sulechów, Sulęcin, Szprotawa, Sława, Słubice, Witnica, Wschowa, Zbąszynek, Zielona Góra, Świebodzin, Żagań, Żary,

Województwo Łódzkie

Aleksandrów Łódzki, Andrespol, Bełchatów, Brzeziny, Błaszki, Działoszyn, Głowno, Koluszki, Konstantynów Łódzki, Ksawerów, Kutno, Opoczno, Ozorków, Pabianice, Pajęczno, Piotrków Trybunalski, Poddębice, Radomsko, Rawa Mazowiecka, Rzgów, Sieradz, Skierniewice, Stryków, Sulejów, Szadek, Szczerców, Tomaszów Mazowiecki, Tuszyn, Wieluń, Wieruszów, Zduńska Wola, Zelów, Zgierz, Złoczew, Łask, Łowicz, Łódź, Łęczyca, Żychlin,

Województwo Mazowieckie

Błonie, Ciechanów, Garwolin, Gostynin, Grodzisk Mazowiecki, Grójec, Józefów, Kobyłka, Konstancin-Jeziorna, Kozienice, Legionowo, Marki, Mińsk Mazowiecki, Mława, Nowy Dwór Mazowiecki, Ostrołęka, Ostrów Mazowiecka, Otwock, Piaseczno, Piastów, Pruszków, Przasnysz, Pułtusk, Płock, Płońsk, Radom, Radzymin, Siedlce, Sierpc, Sochaczew, Sokołów Podlaski, Sulejówek, Warszawa, Wołomin, Wyszków, Zielonka, Zwoleń, Ząbki, Łomianki, Żyrardów,

Województwo Opolskie

Biała, Bogacica, Brzeg, Byczyna, Czarnowąsy, Dobrodzień, Dobrzeń Wielki, Gogolin, Gorzów Śląski, Grodków, Głogówek, Głubczyce, Głuchołazy, Jemielnica, Kietrz, Kluczbork, Kolonowskie, Korfantów, Krapkowice, Kędzierzyn-Koźle, Lewin Brzeski, Namysłów, Niemodlin, Nysa, Olesno, Opole, Otmuchów, Ozimek, Paczków, Praszka, Prudnik, Prószków, Rudniki, Skarbimierz Osiedle, Strzelce Opolskie, Tarnów Opolski, Ujazd, Wołczyn, Zawadzkie, Zdzieszowice,

Województwo Podkarpackie

Boguchwała, Brzostek, Brzozów, Czudec, Dukla, Dynów, Dębica, Frysztak, Gorzyce, Głogów Małopolski, Jarosław, Jasło, Jedlicze, Kańczuga, Kolbuszowa, Krasne, Krosno, Lesko, Leżajsk, Lubaczów, Mielec, Nisko, Nowa Dęba, Pilzno, Przemyśl, Przeworsk, Radomyśl Wielki, Radymno, Rakszawa, Ropczyce, Rudnik nad Sanem, Rzeszów, Sanok, Sokołów Małopolski, Stalowa Wola, Strzyżów, Sędziszów Małopolski, Tarnobrzeg, Ustrzyki Dolne, Łańcut,

Województwo Podlaskie

Augustów, Białystok, Bielsk Podlaski, Brańsk, Choroszcz, Ciechanowiec, Czarna Białostocka, Czyżew, Dobrzyniewo Duże, Dąbrowa Białostocka, Fasty, Grabówka, Grajewo, Hajnówka, Ignatki-Osiedle, Kleosin, Knyszyn, Kolno, Księżyno, Lipsk, Mońki, Raczki, Sejny, Siemiatycze, Sokoły, Sokółka, Suchowola, Supraśl, Suwałki, Szczuczyn, Szepietowo, Sztabin, Wasilków, Wysokie Mazowieckie, Zabłudów, Zambrów, Zaścianki, Łapy, Łomża,

Województwo Pomorskie

Banino, Bolszewo, Borkowo, Brusy, Bytów, Chojnice, Chwaszczyno, Czersk, Człuchów, Gdańsk, Gdynia, Gościcino, Kartuzy, Kokoszkowy, Kowale, Kościerzyna, Kwidzyn, Luzino, Lębork, Malbork, Miastko, Nowy Dwór Gdański, Pelplin, Prabuty, Pruszcz Gdański, Puck, Reda, Rumia, Sierakowice, Skarszewy, Sopot, Starogard Gdański, Sztum, Słupsk, Tczew, Ustka, Wejherowo, Władysławowo, Zblewo, Żukowo,

Województwo Świętokrzyskie

Bieliny, Bilcza, Bodzentyn, Bogoria, Busko-Zdrój, Chmielnik, Chęciny, Daleszyce, Górno, Jędrzejów, Kazimierza Wielka, Kielce, Końskie, Kunów, Małogoszcz, Miedziana Góra, Mniów, Morawica, Nowa Słupia, Opatów, Ostrowiec Świętokrzyski, Ożarów, Pacanów, Pawłów, Piekoszów, Pińczów, Połaniec, Radoszyce, Sandomierz, Skarżysko-Kamienna, Starachowice, Staszów, Stopnica, Stąporków, Suchedniów, Sędziszów, Włoszczowa, Zagnańsk, Łagów, Łopuszno,

Województwo Warmińsko-mazurskie

Barczewo, Bartoszyce, Biskupiec, Braniewo, Dobre Miasto, Działdowo, Elbląg, Ełk, Giżycko, Gołdap, Górowo Iławeckie, Iława, Iłowo-Osada, Jonkowo, Kisielice, Korsze, Kurzętnik, Kętrzyn, Lidzbark, Lidzbark Warmiński, Lubawa, Mikołajki, Morąg, Mrągowo, Nidzica, Nowe Miasto Lubawskie, Olecko, Olsztyn, Olsztynek, Orneta, Orzysz, Ostróda, Pasym, Pasłęk, Pisz, Reszel, Rybno, Susz, Szczytno, Węgorzewo,

Województwo Wielkopolskie

Chodzież, Czarnków, Gniezno, Gostyń, Grodzisk Wielkopolski, Jarocin, Kalisz, Komorniki, Konin, Kostrzyn, Koziegłowy, Koło, Kościan, Krotoszyn, Kórnik, Kępno, Leszno, Luboń, Mosina, Nowy Tomyśl, Oborniki, Ostrzeszów, Ostrów Wielkopolski, Piła, Pleszew, Plewiska, Poznań, Rawicz, Swarzędz, Szamotuły, Słupca, Trzcianka, Turek, Wolsztyn, Wronki, Września, Wągrowiec, Złotów, Śrem, Środa Wielkopolska,

Województwo Zachodniopomorskie

Barlinek, Barwice, Bezrzecze, Białogard, Borne Sulinowo, Chojna, Choszczno, Czaplinek, Darłowo, Drawsko Pomorskie, Dębno, Goleniów, Gryfice, Gryfino, Kamień Pomorski, Karlino, Koszalin, Kołobrzeg, Maszewo, Mielno, Mierzyn, Myślibórz, Nowogard, Police, Połczyn-Zdrój, Przecław, Pyrzyce, Płoty, Sianów, Stargard, Szczecin, Szczecinek, Sławno, Trzebiatów, Warzymice, Wałcz, Złocieniec, Łobez, Świdwin, Świnoujście,

Województwo Wielkopolskie

Powiat Złotowski, Złotów, Jastrowie, Krajenka, Okonek, Lipka, Tarnówka, Zakrzewo, Powiat Pilski, Piła, Łobżenica, Ujście, Wyrzysk, Wysoka, Białośliwie, Kaczory, Miasteczko Krajeńskie, Szydłowo, Powiat Chodziaski, Chodzież, Margonin, Szamocin, Budzyń Powiat Czarnkowsko-trzciankowski, Krzyż Wielkopolski, Trzcianka, Wieleń, Czarnków, Drawsko, Lubasz, Połajewo Powiat Wągrowiecki, Damasławek, Mieścisko, Wapno, Wągrowiec, Gołańcz, Skoki Powiat Obornicki, Oborniki, Rogoźno, Ryczywół Powiat Szamotulski, Ostroróg, Pniewy, Szamotuły, Wronki, Duszniki, Kaźmierz, Obrzycko Powiat Międzychodzki, Chrzypsko Wielkie, Kwilcz, Międzychód, Sieraków Powiat Poznański, Buk, Czerwonak, Dopiewo, Kleszczewo, Komorniki, Kostrzyn, Kórnik, Luboń, Mosina, Murowana Goślina, Pobiedziska, Puszczykowo, Rokietnica, Stęszew, Suchy Las, Swarzędz, Tarnowo Podgórne Powiat Nowotomyski, Lwówek, Nowy Tomyśl, Opalenica, Zbąszyń, Kuślin, Miedzichowo Powiat Grodziski, Grodzisk Wielkopolski, Rakoniewice, Wielichowo, Granowo, Kamieniec Powiat Wolsztyński, Wolsztyn, Przemęt, Siedlec,

Oferta według rodzaju obsługiwanych obiektów:

Oferta według rodzaju wykonywanych usług:

ZADZWOŃ