Sprzątanie powierzchni handlowych – a wizerunek firmy

Jako osoba odpowiedzialna za Swój biznes, Twoim obowiązkiem jest dopilnowanie, aby sklep detaliczny był czysty i dobrze utrzymany, aby znaleźć odpowiednie miejsce do robienia zakupów dla klientów i miejsca do pracy dla pracowników. Ale zanim zaczniesz czuć się przytłoczony, jest kilka przeglądów w Twoim sklepie, jeśli są odpowiednio sprzątane i pielęgnowane, mogą utrzymywać Twój sklep lśniący i w idealnej czystości.. Ustal strategię teraz i sprzątaj te powierzchnie, aby zaoszczędzić na kosztownej konserwacji i naprawach w przyszłości powierzchni użytkowych.

Podpowiadamy jak zaplanować i przeprowadzić czynności sprzątające, które pozwalają na utrzymanie dokładnej czystości w sklepie – obiektach handlowych, nie tylko w nadchodzących pracowitych okresach sprzedażowych, ale praktycznie przez cały rok.

Utrzymuj podłogi w czystości i lśniące.

Stan podłogi w znacznym stopniu wpływa na pierwsze wrażenie klientów dotyczące Twojego sklepu. Jeśli na podłodze lub dywanie są nieestetyczne plamy lub zalegający kurz, klienci nie będą chcieli w niej zostawać ani robić zakupów i mogą już nie wrócić. Zużyte i brudne wykładziny, dywany lub podłogi to pewny znak, że obiekt wymaga więcej uwagi niż jest to objęte, i może zaszkodzić wizerunkowi Twojej marki jako całości. Codziennie sprzątaj podłogi, czyść je lub odkurzaj, aby każdy dzień pracy był świeży, a drobne uszkodzenia ogranicz do minimum, aby uniknąć późniejszych kosztownych usług czyszczenia i napraw. Jeśli w Twoim punkcie sprzedaży jest dywan, upewnij się, że planujesz regularne: czyszczenie dywanu w Krakowie, aby utrzymać dywan w nowych warunkach użytkowych. Obiekty komercyjne, takie jak sklepy detaliczne o średnim lub dużym natężeniu ruchu, powinny być doczyszczane –  sprzątane profesjonalnie co sześć miesięcy. W przypadku laminatów i innych rodzajów podłóg należy sprawdzać usuwanie i ponowne woskowanie co 6 miesięcy do roku. Regularna konserwacja podłogi w połączeniu z codziennym odkurzaniem i myciem, sprawi, że Twoje podłogi i dywany będą piękne, a Twoi klienci będą wiedzieli, że jesteś pewny swojego produktu i marki. Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak nasze usługi sprzątania w handlu detalicznym mogą pomóc w utrzymaniu Twoich podłóg i dywanów jak nowe zapoznaj się z ofertą GRUPA VIP Cleaning and Security Services  z Krakowa

Dokładne sprzątanie toalet przez cały dzień

Kluczowym wskaźnikiem ogólnej czystości każdego sklepu jest stan toalet. Jeśli toaleta jest nie sprzątana i nie higieniczna, klienci nie tylko będą pod negatywnym wrażeniem, ale także rzadziej będą robić zakupy w Twoim sklepie. Odkażona, dobrze utrzymana toaleta to kolejny sposób, w jaki możesz zagwarantować, że każdy szczegół w Twoim sklepie jest reprezentatywny dla Twojej marki. Upewnij się, że podłogi w toalecie są czyste, lustra pozbawione plam, a umywalki, suszarki do rąk i toalety są dobrze utrzymane. Stwórz harmonogram dla swoich pracowników, aby regularnie sprawdzali toalety w ciągu dnia, aby upewnić się, że śmieci są regularnie usuwane, pomieszczenia są czyste, a przybory toaletowe, takie jak mydło do rąk, papier toaletowy, nakładki na toaletę i ręczniki papierowe są zawsze na stanie. Albo jeszcze lepiej, zatrudnij profesjonalną firmę sprzątającą z Krakowa GRUPA VIP CSS w Twojej lokalizacji w celu regularnego uzupełniania zapasów i czyszczenia łazienki. Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak nasza profesjonalna usługa sprzątania może pomóc w utrzymywaniu zapasów toalet, zapoznaj się z naszą ofertą: www.grupavip.com.pl.Jeśli w Twoim sklepie przez cały dzień jest wystarczająco dużo kupujących, by nadążyć za toaletami, być może będziesz potrzebować dziennego portiera. Dowiedz się więcej o naszych usługach portierskich i recepcyjnych w Krakowie.

Odkurzanie półek i wystaw codziennie

Wszelkie twarde powierzchnie w Twoim sklepie, zwłaszcza stoły i półki, należy dokładnie odkurzyć. Gdy klienci przychodzą i wychodzą każdego dnia, może łatwo gromadzić się kurz na półkach i ekspozycjach, co może sprawić, że produkty będą znacznie mniej atrakcyjne dla klientów. Skoncentruj się na doskonałości samych produktów w sklepie detalicznym, regularnie odkurzając i przecierając półki i ekspozycje. Pozwól GRUPA VIP CSS zająć się trudno dostępnymi obszarami powierzchni handlowych nap: w porach nocnych. Regularne odkurzanie pomoże również w utrzymaniu sklepu detalicznego bez stęchłych zapachów, co tylko pomoże stworzyć bardziej zachęcające doznania zakupowe dla klientów i zdrowsze środowisko dla pracowników.

Utrzymuj drzwi wejściowe w idealnej czystości

Przy tak wielu klientach wchodzących i wychodzących na godzinę, nic dziwnego, że wejścia do sklepów detalicznych szybko się brudzą. Ale rozmazane lub brudne szklane drzwi nie mają dobrych wiadomości wizerunkowych dla osób wchodzących i wychodzących z Twojego obiektu handlowego. Ponieważ drzwi wejściowe i wejście do Twojego sklepu to pierwsza rzecz, którą Twoi klienci widzą, zbliżając się do Twojego sklepu, ważne jest, abyś w pełni wykorzystał ten moment, utrzymując drzwi wejściowe i otoczenie w absolutnym nieskazitelnym stanie czystości. Przecieraj drzwi wejściowe przez cały dzień za pomocą płynu do mycia okien i witryn sklepowych pozbawionego smug, aby odciski palców, kurz, brud i brud nie przeszkadzały w uzyskaniu pozytywnego pierwszego wrażenia od klientów. Pozwól firmie GRUPA VIP Cleaning and Security Services co noc czyścić wewnętrzne i zewnętrzne okna i drzwi, aby dokładnie je wyczyścić oraz wykonać dodatkowe zlecone usługi sprzątające.

Czyste ściany i meble

Łatwo jest zapomnieć o zabrudzeniu ścian i braku plam, zwłaszcza w tak wielu innych miejscach w sklepie, z którymi mają kontakt klienci i pracownicy. Twoje ściany nie są odporne na sporadyczne plamy lub zarysowania na widoku przechodzącego klienta. Upewnij się, że ściany są czyste i wolne od smug, odcisków palców, plam i innych śladów. Regularne czyszczenie punktowe pomoże również zachować trwałość farby w Twoim sklepie. Ten rodzaj uwagi dotyczy również mebli Twojego sklepu. Jeśli w Twoim sklepie są miejsca do siedzenia, upewnij się, że zadbasz również o te obszary, natychmiast zauważając plamy, regularnie wycierając krzesła i sofy, aby zapobiec długotrwałym kosztownym uszkodzeniom. Profesjonalny serwis sprzątający z Krakowa może pomóc w zapewnieniu regularnego czyszczenia i dezynfekcji każdego detalu obiektu, dzięki czemu możesz skupić się na dbaniu o swoich klientów.

Ten artykuł przygotowany został przez GRUPA VIP Cleaning and Security Services z Krakowa oferujemy profesjonalne usługi sprzątania, w sektorach korporacyjnym, finansowym, hotelarskim, rozrywkowym, edukacyjnym, detalicznym i religijnym. Nasz doświadczony personel sprzątający dołoży starań, aby Twój sklep sprzedaży detalicznej był czysty i odkażony dla każdego kupującego, który przychodzi do Twoich drzwi oraz aby zapewnić zdrowe środowisko pracy dla Twoich pracowników. Oferujemy usługi sprzątania w zakresie budynków komercyjnych, takie jak codzienne usługi sprzątania, w tym sprzątanie toalet i składowanie produktów do toalet, pielęgnacja podłóg, czyszczenie dywanów, mycie okien, sprzątanie parkingów – utrzymanie terenów zewnętrznych oraz szeroki wachlarz usług pielęgnacji zieleni i ogrodów w Krakowie. Oferujemy również niestandardowe programy sprzątania, dzięki czemu możesz w pełni wykorzystać nasze usługi ekspertów. Poproś o ofertę w GRUPA VIP CSS już dziś i zapewnij swoim pracownikom idealnie czystą przestrzeń handlową, z której mogą być dumni, i spraw, aby Twoi klienci ciągle wracali.

Nasze podstawowe obszary usług świadczonych min. w Krakowie i na terenie całej Polski przez firmę GRUPA VIP CSS obejmują sprzątanie, usługi ogrodnicze, obsługa portierni i serwis recepcyjny, oraz techniczna obsługę obiektów. Dzięki naszemu nieustannemu zaangażowaniu w jakość i obsługę klienta, służymy: krajowym firmom, bankom, właścicielom budynków prywatnych, uniwersytetom, placówkom medycznym i zarządcom obiektów – wspólnot mieszkaniowych.

Jesteśmy dumni, mogąc zaoferować jedną z najbardziej wszechstronnych i unikalnych usług w branży sprzątających i porządkowych. Od pierwszego dnia współpracy oferowanie kluczowych rozwiązań naszym cennym klientom jest naszym najwyższym priorytetem. W zależności od potrzeb i wymagań naszych klientów, możemy świadczyć nasze usługi jako samodzielna firma lub możemy wdrożyć sieć certyfikowanych dostawców i dostawców GRUPA VIP CSS poprzez efektywne zarządzanie projektami. Niezależnie od tego, czy są to współpracownicy, czy certyfikowani dostawcy, zatrudniamy tylko najlepszych i najbardziej wykwalifikowanych pracowników serwisu sprzątającego i techników obsługi nieruchomości. Każdy z naszych działów jest zarządzany i obsługiwany przez wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów w swoich dziedzinach – personel kierowniczy – zarządzający.

Istnieje wiele powodów, dla których tak wiele firm w całym kraju polega na GRUPA VIP Cleaning and Security Services – profesjonalnej firmy sprzątającej z Krakowa w zakresie wszystkich usług związanych z budynkami, obiektami i nieruchomościami. U podstaw i kluczowego elementów wyróżniających nas usług są nasi ludzie i ich stałe zaangażowanie w doskonałość i profesjonalną obsługę Klienta.

English EN French FR German DE Italian IT Polish PL Spanish ES Ukrainian UK

Firma sprzątająca KrakówFirma sprzątająca Warszawa | Firma sprzątająca Wieliczka | Firma sprzątająca Nowy Sącz | Firma sprzątająca Skawina | Firma sprzątająca Myślenice | Firma sprzątająca KatowiceS | www.vipgruppe.com

Klienci najczęściej odwiedzają nas z miast:

Województwo Małopolskie

Andrychów, Bochnia, Brzesko, Jasło, Brzeszcze, Chrzanów, Nowy Wiśnicz, Dąbrowa Tarnowska, Szczucin, Dobczyce, Dąbrowa Tarnowska, Gdów, Gorlice, Jordanów, Kalwaria Zebrzydowska, Kraków, Krynica-Zdrój, Krzeszowice, Kęty, Libiąż, Limanowa, Maków Podhalański, Miechów, Mszana Dolna, Myślenice, Sułkowice, Bochnia, Dobczyce, Kraków – Nowa Huta, Niepołomice, Nowy Sącz, Nowy Targ, Olkusz, Oświęcim, Proszowice, Rabka-Zdrój, Bukowno, Szczawnica, Skawina, Stary Sącz, Sucha Beskidzka, Maków Podhalański, Szczucin, Słomniki, Miechów, Tarnów, Trzebinia, Tuchów, Wadowice, Andrychów, Brody, Wieliczka, Wolbrom, Zakopane, Usługi dostępne w woj. małopolskim, Krakowie i jej dzielnicach: Bieńczyce, Kocmyrzów - Luborzyca, Bieżanów – Prokocim, Czyżyny, Bronowice, Grzegórzki, Krowodrza, Mistrzejowice, Olsza, Podgórze. Usługi dostępne w regionie i dzielnicach: Kraków-Nowa Huta, Prądnik Biały, Prądnik Czerwony, Podgórze Duchackie, Ugorek, Stare Miasto - Kazimierz, Swoszowice, Wzgórza Krzesławickie, Zabierzów, Zielonki, Tyniec, Zwierzyniec, Borek Fałęcki, Łagiewniki, Węgrzce, Michałowice, Raciborowice, Kraków ul. Moniuszki, Mogilska, Radzikowskiego, Bajana, Tyniecka, Lubostroń, Kuźnicy Kołłątajowskiej, Osiedle Wandy,Walerego Sławka, Widnokrąg, Centralna-Zielona-Magazynowa, Marii Jasnorzewskiej, Poznańska, Chełmska, Bartosza Głowackiego, Szlak, Słomniki, Dietla, Kalwaryjska, Kraków Rynek Główny, Floriańska, Bieżanowska, Gertrudy, Balicka, Starowiślna, Grzegórzecka, Dąbie, Wadowicka, Zawiła, Tadeusza Kościuszki, Zwierzyniecka, Kapelanka, Babińskiego, Aleje Pokoju, Nowohucka, Centralna, Czyżyny, Igołomia, Mrozowa, Wielicka, Stradomska, Bieńczyce-Kocmyrzów, Luborzyca, Dekerta,

Województwo Śląskie

Bielsko-Biała, Bytom, Będzin, Chorzów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Katowice, Knurów, Lubliniec, Mikołów, Myszków, Mysłowice, Orzesze, Piekary Śląskie, Pszczyna, Pszów, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Ruda Śląska, Rybnik, Rydułtowy, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Tarnowskie Góry, Tychy, Wodzisław Śląski, Zabrze, Zawiercie, Łaziska Górne, Świętochłowice, Żory, Żywiec,

Województwo Dolnośląskie

Bielawa, Bogatynia, Boguszów-Gorce, Bolesławiec, Brzeg Dolny, Bystrzyca Kłodzka, Chojnów, Dzierżoniów, Góra, Głogów, Jawor, Jelcz-Laskowice, Jelenia Góra, Kamienna Góra, Kąty Wrocławskie, Kłodzko, Legnica, Lubań, Lubin, Lwówek Śląski, Milicz, Nowa Ruda, Oleśnica, Oława, Polkowice, Siechnice, Strzegom, Strzelin, Syców, Trzebnica, Wałbrzych, Wołów, Wrocław, Zgorzelec, Ziębice, Ząbkowice Śląskie, Złotoryja, Środa Śląska, Świdnica, Świebodzice,

Województwo Kujawsko-pomorskie

Aleksandrów Kujawski, Barcin, Białe Błota, Brodnica, Bydgoszcz, Chełmno, Chełmża, Ciechocinek, Gniewkowo, Golub-Dobrzyń, Grudziądz, Inowrocław, Jabłonowo Pomorskie, Janikowo, Janowiec Wielkopolski, Kcynia, Koronowo, Kowal, Kowalewo Pomorskie, Kruszwica, Lipno, Mogilno, Nakło nad Notecią, Nowe, Osielsko, Radziejów, Rypin, Skępe, Solec Kujawski, Strzelno, Szubin, Sępólno Krajeńskie, Toruń, Tuchola, Więcbork, Wąbrzeźno, Włocławek, Łabiszyn, Świecie, Żnin,

Województwo Lubelskie

Annopol, Bełżyce, Biała Podlaska, Biłgoraj, Bychawa, Chełm, Dęblin, Hrubieszów, Janów Lubelski, Kock, Końskowola, Krasnystaw, Kraśnik, Kurów, Lubartów, Lublin, Międzyrzec Podlaski, Nałęczów, Niedrzwica Duża, Niemce, Opole Lubelskie, Parczew, Piaski, Poniatowa, Puławy, Radzyń Podlaski, Rejowiec Fabryczny, Ryki, Stoczek Łukowski, Szczebrzeszyn, Terespol, Tomaszów Lubelski, Turka, Tyszowce, Włodawa, Zamość, Zwierzyniec, Łuków, Łęczna, Świdnik,

Województwo Lubuskie

Babimost, Bytom Odrzański, Cybinka, Czerwieńsk, Dobiegniew, Drezdenko, Gorzów Wielkopolski, Gubin, Iłowa, Jasień, Kargowa, Kostrzyn nad Odrą, Kożuchów, Krosno Odrzańskie, Kłodawa, Lubsko, Międzyrzecz, Nowa Sól, Nowe Miasteczko, Nowogród Bobrzański, Przylep, Racula, Rzepin, Skwierzyna, Strzelce Krajeńskie, Sulechów, Sulęcin, Szprotawa, Sława, Słubice, Witnica, Wschowa, Zbąszynek, Zielona Góra, Świebodzin, Żagań, Żary,

Województwo Łódzkie

Aleksandrów Łódzki, Andrespol, Bełchatów, Brzeziny, Błaszki, Działoszyn, Głowno, Koluszki, Konstantynów Łódzki, Ksawerów, Kutno, Opoczno, Ozorków, Pabianice, Pajęczno, Piotrków Trybunalski, Poddębice, Radomsko, Rawa Mazowiecka, Rzgów, Sieradz, Skierniewice, Stryków, Sulejów, Szadek, Szczerców, Tomaszów Mazowiecki, Tuszyn, Wieluń, Wieruszów, Zduńska Wola, Zelów, Zgierz, Złoczew, Łask, Łowicz, Łódź, Łęczyca, Żychlin,

Województwo Mazowieckie

Błonie, Ciechanów, Garwolin, Gostynin, Grodzisk Mazowiecki, Grójec, Józefów, Kobyłka, Konstancin-Jeziorna, Kozienice, Legionowo, Marki, Mińsk Mazowiecki, Mława, Nowy Dwór Mazowiecki, Ostrołęka, Ostrów Mazowiecka, Otwock, Piaseczno, Piastów, Pruszków, Przasnysz, Pułtusk, Płock, Płońsk, Radom, Radzymin, Siedlce, Sierpc, Sochaczew, Sokołów Podlaski, Sulejówek, Warszawa, Wołomin, Wyszków, Zielonka, Zwoleń, Ząbki, Łomianki, Żyrardów,

Województwo Opolskie

Biała, Bogacica, Brzeg, Byczyna, Czarnowąsy, Dobrodzień, Dobrzeń Wielki, Gogolin, Gorzów Śląski, Grodków, Głogówek, Głubczyce, Głuchołazy, Jemielnica, Kietrz, Kluczbork, Kolonowskie, Korfantów, Krapkowice, Kędzierzyn-Koźle, Lewin Brzeski, Namysłów, Niemodlin, Nysa, Olesno, Opole, Otmuchów, Ozimek, Paczków, Praszka, Prudnik, Prószków, Rudniki, Skarbimierz Osiedle, Strzelce Opolskie, Tarnów Opolski, Ujazd, Wołczyn, Zawadzkie, Zdzieszowice,

Województwo Podkarpackie

Boguchwała, Brzostek, Brzozów, Czudec, Dukla, Dynów, Dębica, Frysztak, Gorzyce, Głogów Małopolski, Jarosław, Jasło, Jedlicze, Kańczuga, Kolbuszowa, Krasne, Krosno, Lesko, Leżajsk, Lubaczów, Mielec, Nisko, Nowa Dęba, Pilzno, Przemyśl, Przeworsk, Radomyśl Wielki, Radymno, Rakszawa, Ropczyce, Rudnik nad Sanem, Rzeszów, Sanok, Sokołów Małopolski, Stalowa Wola, Strzyżów, Sędziszów Małopolski, Tarnobrzeg, Ustrzyki Dolne, Łańcut,

Województwo Podlaskie

Augustów, Białystok, Bielsk Podlaski, Brańsk, Choroszcz, Ciechanowiec, Czarna Białostocka, Czyżew, Dobrzyniewo Duże, Dąbrowa Białostocka, Fasty, Grabówka, Grajewo, Hajnówka, Ignatki-Osiedle, Kleosin, Knyszyn, Kolno, Księżyno, Lipsk, Mońki, Raczki, Sejny, Siemiatycze, Sokoły, Sokółka, Suchowola, Supraśl, Suwałki, Szczuczyn, Szepietowo, Sztabin, Wasilków, Wysokie Mazowieckie, Zabłudów, Zambrów, Zaścianki, Łapy, Łomża,

Województwo Pomorskie

Banino, Bolszewo, Borkowo, Brusy, Bytów, Chojnice, Chwaszczyno, Czersk, Człuchów, Gdańsk, Gdynia, Gościcino, Kartuzy, Kokoszkowy, Kowale, Kościerzyna, Kwidzyn, Luzino, Lębork, Malbork, Miastko, Nowy Dwór Gdański, Pelplin, Prabuty, Pruszcz Gdański, Puck, Reda, Rumia, Sierakowice, Skarszewy, Sopot, Starogard Gdański, Sztum, Słupsk, Tczew, Ustka, Wejherowo, Władysławowo, Zblewo, Żukowo,

Województwo Świętokrzyskie

Bieliny, Bilcza, Bodzentyn, Bogoria, Busko-Zdrój, Chmielnik, Chęciny, Daleszyce, Górno, Jędrzejów, Kazimierza Wielka, Kielce, Końskie, Kunów, Małogoszcz, Miedziana Góra, Mniów, Morawica, Nowa Słupia, Opatów, Ostrowiec Świętokrzyski, Ożarów, Pacanów, Pawłów, Piekoszów, Pińczów, Połaniec, Radoszyce, Sandomierz, Skarżysko-Kamienna, Starachowice, Staszów, Stopnica, Stąporków, Suchedniów, Sędziszów, Włoszczowa, Zagnańsk, Łagów, Łopuszno,

Województwo Warmińsko-mazurskie

Barczewo, Bartoszyce, Biskupiec, Braniewo, Dobre Miasto, Działdowo, Elbląg, Ełk, Giżycko, Gołdap, Górowo Iławeckie, Iława, Iłowo-Osada, Jonkowo, Kisielice, Korsze, Kurzętnik, Kętrzyn, Lidzbark, Lidzbark Warmiński, Lubawa, Mikołajki, Morąg, Mrągowo, Nidzica, Nowe Miasto Lubawskie, Olecko, Olsztyn, Olsztynek, Orneta, Orzysz, Ostróda, Pasym, Pasłęk, Pisz, Reszel, Rybno, Susz, Szczytno, Węgorzewo,

Województwo Wielkopolskie

Chodzież, Czarnków, Gniezno, Gostyń, Grodzisk Wielkopolski, Jarocin, Kalisz, Komorniki, Konin, Kostrzyn, Koziegłowy, Koło, Kościan, Krotoszyn, Kórnik, Kępno, Leszno, Luboń, Mosina, Nowy Tomyśl, Oborniki, Ostrzeszów, Ostrów Wielkopolski, Piła, Pleszew, Plewiska, Poznań, Rawicz, Swarzędz, Szamotuły, Słupca, Trzcianka, Turek, Wolsztyn, Wronki, Września, Wągrowiec, Złotów, Śrem, Środa Wielkopolska,

Województwo Zachodniopomorskie

Barlinek, Barwice, Bezrzecze, Białogard, Borne Sulinowo, Chojna, Choszczno, Czaplinek, Darłowo, Drawsko Pomorskie, Dębno, Goleniów, Gryfice, Gryfino, Kamień Pomorski, Karlino, Koszalin, Kołobrzeg, Maszewo, Mielno, Mierzyn, Myślibórz, Nowogard, Police, Połczyn-Zdrój, Przecław, Pyrzyce, Płoty, Sianów, Stargard, Szczecin, Szczecinek, Sławno, Trzebiatów, Warzymice, Wałcz, Złocieniec, Łobez, Świdwin, Świnoujście,

Województwo Wielkopolskie

Powiat Złotowski, Złotów, Jastrowie, Krajenka, Okonek, Lipka, Tarnówka, Zakrzewo, Powiat Pilski, Piła, Łobżenica, Ujście, Wyrzysk, Wysoka, Białośliwie, Kaczory, Miasteczko Krajeńskie, Szydłowo, Powiat Chodziaski, Chodzież, Margonin, Szamocin, Budzyń Powiat Czarnkowsko-trzciankowski, Krzyż Wielkopolski, Trzcianka, Wieleń, Czarnków, Drawsko, Lubasz, Połajewo Powiat Wągrowiecki, Damasławek, Mieścisko, Wapno, Wągrowiec, Gołańcz, Skoki Powiat Obornicki, Oborniki, Rogoźno, Ryczywół Powiat Szamotulski, Ostroróg, Pniewy, Szamotuły, Wronki, Duszniki, Kaźmierz, Obrzycko Powiat Międzychodzki, Chrzypsko Wielkie, Kwilcz, Międzychód, Sieraków Powiat Poznański, Buk, Czerwonak, Dopiewo, Kleszczewo, Komorniki, Kostrzyn, Kórnik, Luboń, Mosina, Murowana Goślina, Pobiedziska, Puszczykowo, Rokietnica, Stęszew, Suchy Las, Swarzędz, Tarnowo Podgórne Powiat Nowotomyski, Lwówek, Nowy Tomyśl, Opalenica, Zbąszyń, Kuślin, Miedzichowo Powiat Grodziski, Grodzisk Wielkopolski, Rakoniewice, Wielichowo, Granowo, Kamieniec Powiat Wolsztyński, Wolsztyn, Przemęt, Siedlec,

Oferta według rodzaju obsługiwanych obiektów:

Oferta według rodzaju wykonywanych usług:

ZADZWOŃ