GRUPA VIP Cleaning and Security Services zapewnia realizację kompleksowych zleceń jednorazowych oraz możliwość stałej długoterminowej  współpracy kontraktowej. Zatrudniamy wysoko wyspecjalizowany personel sprzątający, jak również z każdej innej dziedziny prowadzonej przez siebie działalności. W ramach stałej współpracy oferujemy Państwu między innymi możliwość sporządzenia przyjaznej dla obu stron umowy uwzględniając wszystkie Państwa oczekiwania i wymagania w skutek czego możemy zaproponować wysokie zadowalające rabaty i wynikające z tego tytułu korzyści finansowe, gwarancję i pełne zadowolenie z świadczonych na najwyższym poziomie usług przez GRUPA VIP CSS z Krakowa.. 

Jeżeli nie znaleźli Państwo usługi, którą jesteście zainteresowani prosimy o kontakt, a my dostosujemy się do stawianych nam wymagań i oczekiwań

Specjalnością naszej firmy sprzątającej na terenie Skawiny i okolic jest świadczenie kompleksowych usług sprzątających - porządkowych, usług portierskich i recepcyjnych min:

sprzątanie biur, firm, biurowców, hal, magazynów, bloków, osiedli, kamienic, osiedli mieszkaniowych, parkingów, bloków, osiedli, klatek schodowych, spółdzielni mieszkaniowych, terenów zewnętrznych - wewnętrznych, zakładów produkcyjnych - przemysłowych - logistycznych, sklepów, marketów i galerii handlowych, szkół, żłobków - przeszkoli, przychodni lekarskich - szpitali...

Jesteśmy jedni z liderów w zakresie sprzątania: mieszkań i domów w Skawinie, rezydencji, apartamentów, hoteli, obiektów wypoczynkowych, hal sportowych, zakładów logistycznych - produkcyjnych - przemysłowych, instytucji publicznych i prywatnych.

Jesteśmy obecni w pozostałych miastach woj: małopolskiego, śląskiego i dolnośląskiego.

Gwarantujemy niskie ceny przy najwyższej i profesjonalnej jakości kompleksowych usług sprzątających, pełny profesjonalizm, uczciwe ceny, solidną i dobrą pracę, stały i sprawdzony personel w godzinach dziennych, nocnych przez siedem dni w tygodniu, po wcześniejszych obustronnych uzgodnieniach kontraktowych.

Nasza oferta usług sprzątania:

Zapewniamy pełny pakiet usług sprzątania na terenie całego Krakowa i Małopolski oraz w powiecie krakowskim (sprzątanie Skawina) - Krzeszowice, Skała, Skawina, Słomniki i Świątniki Górne. Jesteśmy obecni na terenie całej Małopolski - Zapraszamy !