Firma sprzątająca w Krakowie

W dzisiejszych czasach coraz więcej przedsiębiorstw lub instytucji decyduje się na skorzystanie z usług sprzątania oferowanych przez wyspecjalizowane podmioty. Do tych ostatnich zalicza się również nasza firma firma sprzątająca z Krakowa, która działa na terenie Krakowa oraz w okolicznych miejscowościach. Mamy już długoletnie doświadczenie na rynku, dzięki czemu możemy zaoferować szeroki zakres pomocy w bieżącym utrzymaniu czystości w:

  • biurach,
  • blokach,
  • hotelach,
  • halach produkcyjnych i przemysłowych,
  • magazynach mało i wielkopowierzchniowych

oraz na parkingach. Jesteśmy wsparciem również wtedy, gdy trzeba wykonać różnego rodzaju prace porządkowe po remoncie lub po budowie. Działamy na zlecenie prywatnych firm, instytucji, wspólnot mieszkaniowych.

Dostosowujemy się do zakresu prac, jakich oczekują klienci, ich częstotliwości oraz terminów, w jakich mają być wykonane. Oddajemy do użytku czyste i schludne pomieszczenia biurowe oraz inne. Perfekcyjnie i terminowo wykonujemy nasze obowiązki we wszystkich obiektach. Elastycznie dopasowujemy się do godzin pracy klientów, aby realizowane przez nas usługi porządkowe nie zaburzały pracy oraz nie wiązały się z dodatkowym przestojem przedsiębiorstwa.

Proponowane sprzątanie wyceniane jest zawsze indywidualnie. Posiadamy uczciwy i atrakcyjny cennik usług sprzątania. Najważniejszym celem naszych działań jest spełnienie oczekiwań i wymagań zleceniodawców.

 

sprzątanie biur kraków, sprzątanie mieszkań kraków

Sprzątanie biur i hoteli

Kompleksowe usługi sprzątania pomieszczeń biurowych to korzystne rozwiązanie m.in. dla firm, urzędów, instytucji i zakładów pracy. Jako firma sprzątająca możemy zadbać także o bieżące utrzymanie porządku w hotelach. Użytkowane przez pracowników czy gości pomieszczenia każdego dnia powinny być zadbane i czyste. Świadczy to dobrze o właścicielach lub zarządcach tych obiektów.

Z każdym klientem ustalamy konkretny zakres obowiązków. Zapewniamy kompleksową pomoc – od mycia okien i podłóg, odkurzanie dywanów aż po zapewnienie porządku w łazienkach, kuchni czy pomieszczeniach socjalnych. Usługi sprzątające wykonujemy tak, aby nie zakłócać pracy w biurach ani wypoczynku osób, które korzystają z hoteli.

Sprawdź ofertę: Sprzątanie biur

 

profesjonalne sprzątanie, szybki kontakt firmy sprzątające

Sprzątanie hal i magazynów

W takich miejscach jak magazyn czy hala przemysłowa nie jest łatwo utrzymać porządek. Utrudnia to kurz, pył, odpady poprodukcyjne oraz wiele innych czynników. Sprzątanie tych miejsc jest czasochłonne i wymaga zastosowania odpowiedniego sprzętu oraz środków czyszczących.

Aby zapewnić właściwe warunki do pracy, najlepiej zlecić czyszczenie tego typu obiektów fachowcom takim, jak my. Należymy do firm działających sprawnie i dokładnie. Uporamy się terminowo z każdym zleceniem. Usługi porządkowe w magazynie lub hali dopasujemy do potrzeb firmy oraz jej harmonogramu funkcjonowania.

Sprawdź ofertę:  Sprzątanie hal i magazynów

oferujemy profesjonalne usługi sprzątania

Sprzątanie bloków, wspólnot mieszkaniowych i parkingów

To zadanie bardzo często powierzane jest zewnętrznym firmom sprzątającym. Dysponują one odpowiednim sprzętem oraz środkami czyszczącymi, które pozwalają na regularne i sprawne prace porządkowe na klatkach schodowych w blokach zarządzanych przez spółdzielnie lub wspólnoty mieszkaniowe.

Oprócz tego zajmują się one także sprzątaniem parkingów, pielęgnacją terenów zielonych, utrzymaniem czystości na chodnikach czy drogach wewnętrznych. Wszystkie te usługi w Krakowie świadczy również nasza firma. Przyjmujemy zlecenia m.in. na zamiatanie i mycie podłogi, czyszczenie poręczy, okien, parapetów, lamp, grzejników, skrzynek na listy. Zajmujemy się utrzymaniem porządku na chodnikach, parkingach oraz terenach zielonych znajdujących się wokół budynków.

Zapewnimy w pełni profesjonalny serwis sprzątający w takim wymiarze, który nie zaburza codziennego funkcjonowania mieszkańców osiedli.

Sprawdź ofertę: Sprzątanie bloków i osiedli

 

firmy sprzątające - pranie wykładzin, sprzątanie domów

Sprzątanie po budowie i po remoncie

Doskonale wiemy, że podczas prac remontowych lub budowlanych powstaje wiele uciążliwych i trudnych do usunięcia zabrudzeń. Zdajemy sobie też doskonale sprawę z tego, jakiego nakładu czasu, sił i sprzętu wymaga uporanie się z nimi oraz innymi pozostałościami.

Zanim nowe lub odnawiane budynki mieszkalne czy obiekty handlowo-usługowe zostaną oddane nowym właścicielom, zarządcom lub osobom wynajmującym, wymagają przeprowadzenia określonych prac porządkowych. Sprzątanie pobudowlane lub po remoncie świadczymy dla klientów w Krakowie oraz okolicach. Obejmują one m.in. maszynowe doczyszczanie posadzek, mycie okien, witryn, drzwi, fasad. Dzięki specjalistycznym maszynom i środkom chemicznym usuniemy wszystkie trudne zabrudzenia!

Nasza firma gwarantuje dokładne wysprzątanie wszystkich pomieszczeń!

Sprawdź ofertę: Sprzątanie po remoncie

 

mycie okien kraków

Mycie okien i witryn

Kompleksowe czyszczenie powierzchni szklanych budynku to ważna czynność. Ma ona wpływ na komfort pracy wewnątrz, a i pozytywnie wpływa na wizerunek firmy czy instytucji. Co ważne, w wielu sytuacjach myciem okien zająć się mogą wyłącznie doświadczone osoby z odpowiednimi uprawnieniami, wyposażone w specjalistycznych sprzęt. Jest on bowiem niezbędny m.in. do czyszczenia dużych przeszkleń na wysokościach i w miejscach trudno dostępnych. Dlatego warto postawić na profesjonalne usługi naszej firmy zajmującej się myciem okien. GRUPA VIP z Krakowa gwarantuje najwyższą jakość i zadowolenie z efektów zrealizowanych prac.

Sprawdź ofertę: Mycie okien

 

czyszczenie dywanów

Czyszczenie dywanów i wykładzin

Wychodząc naprzeciw potrzebom wielu przedsiębiorstw i instytucji, nasza firma z Krakowa świadczy także usługi kompleksowego prania i czyszczenia dywanów. Warto wiedzieć, że czynności tego typu mają bardzo duże znaczenie nie tylko z punktu widzenia estetyki. Większość materiałów bardzo szybko chłonie kurz, brud i wilgoć, stając się siedliskiem bakterii, roztoczy czy pleśni. Te z kolei mogą być przyczyną nieprzyjemnego zapachu, a nawet alergii i infekcji. Dlatego też dbałość o stan dywanu ma spore znaczenie nie tylko w hotelach czy pensjonatach, ale też biurach oraz urzędach. Co warte podkreślenia, brud i drobnoustroje osadzają się także na popularnych w wielu miejscach wykładzinach. Jeśli szukają Państwo rozwiązania omawianego problemu, to serdecznie zapraszamy do współpracy. Oferowane przez nas usługi prania dywanów, wykładzin, tapicerki meblowej dedykujemy wszystkim firmom oraz instytucjom z siedzibą w Krakowie i okolicach.

Sprawdź ofertę: Czyszczenie dywanów

 

sprzątanie szpitali

Sprzątanie szpitali i placówek medycznych

Zapewnienie sterylnej czystości w szpitalach, przychodniach i innych placówkach służby zdrowia jest absolutnym priorytetem. Warto przy tym też podkreślić, że konieczność dokładnego sprzątania wynika nie tylko z powodów sanitarnych, związanych z przyjmowaniem pacjentów i wykonywaniem zabiegów czy operacji. Jest to też ważne z powodów wizerunkowych, gdyż brud, brak środków higieny czy nieprzyjemne zapachy w toaletach, czy recepcji pozostawiają negatywne wrażenie. Dlatego też najlepszym rozwiązaniem jest nawiązanie współpracy z naszą firmą z Krakowa, która realizuje usługi z zakresu sprzątania szpitalu i innych placówek medycznych.

Sprawdź ofertę: Sprzątanie szpitali

 

dezynfekcja pomieszczeń biurowych

Dezynfekcja i ozonowanie pomieszczeń

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów w naszej ofercie znajdą Państwo usługi kompleksowej dezynfekcji i ozonowania pomieszczeń oraz powierzchni. Dezynfekcja antywirusowa eliminuje wirusy chorobotwórcze, bakterie, grzyby i inne szkodliwe dla zdrowia drobnoustroje. Oferujemy nowoczesne i skuteczne metody pracy oraz środki biobójcze zatwierdzone przez Ministerstwo Zdrowia które są bezpieczne dla ludzi i zwierząt domowych. Nasze usługi dezynfekcji i ozonowania wykonujemy w: firmach, biurach, halach, magazynach, sklepach, szkołach, przedszkolach, szpitalach, obiektach użyteczności publicznej i prywatnej: dezynfekcja mieszkań i domów.

Sprawdź ofertę: Dezynfekcja pomieszczeń

 

Wysoki standard usług sprzątających i porządkowych

Profesjonalny serwis zapewnia doskonałą czystość biur, hal, magazynów, bloków czy hoteli. Indywidualnie ustalamy zarówno termin, jak i koszt sprzątania, elastycznie dostosowując się do godzin pracy Państwa firmy oraz innych wytycznych. Jesteśmy w stanie wykonywać usługi porządkowe o każdej porze dnia i nocy, aby nie zakłócać trybu pracy w danym obiekcie. Zanim do nich przystąpimy, zawsze dokładnie poznajemy oczekiwania zleceniodawcy. Ustalamy zakres czynności oraz termin ich realizacji, jak również formę współpracy. Część klientów od lat współpracuje z nami na podstawie stałych umów. Podejmujemy się również jednorazowych zleceń. Wszystkich obsługujemy profesjonalnie.

Szeroki zakres oferty, jaką proponujemy, pozwala wpisać się w potrzeby różnych podmiotów. Dbanie o czystość i porządek pomieszczeń biurowych oraz innych obiektów jest dziś czymś oczywistym. Realizujemy profesjonalne usługi sprzątania przeznaczone dla sfery zabytkowej i dzieł sztuki - a zwłaszcza sprzątanie, czyszczenie, mycie, doczyszczanie, pranie, konserwację i rekonstrukcje dzieł sztuki, obiektów zabytkowych i historycznych budynków takich jak:  konserwacja i doczyszczanie pałaców, zamków, dworów, kościołów, klasztorów, zabytkowych ratuszy i kamienic i innych powierzchni i przedmiotów antycznych - zabytkowych.   Wiele firm czy instytucji chce zrobić w tym zakresie dobre wrażenie na klientach i stworzyć komfortowe warunki pracy zatrudnianym osobom. Wynajęcie do tego specjalistów daje wiele korzyści, nie tylko finansowych. Odchodzi bowiem kwestia zatrudnienia dodatkowych osób, zakupu odpowiedniego sprzętu czy specjalistycznych preparatów. Zleceniodawca nie musi się martwić o jakość wykonanej usługi – zajmują się tym profesjonaliści!

Każdemu klientowi korzystającemu z oferty naszego serwisu sprzątającego z Krakowa na terenie Krakowa i okolic zapewniamy najwyższy standard obsługi. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi propozycjami w zakresie prac porządkowych, jakimi się zajmujemy.

Usługi sprzątające Kraków

Posiadamy specjalistyczny sprzęt oraz korzystamy ze sprawdzony preparatów, dzięki czemu nasze usługi porządkowe i sprzątające w Krakowie są skierowane przede wszystkim do osób, którym zależy na wysokim standardzie. Współpracujemy z podmiotami wymagającymi najwyższej staranności. Chodzi na przykład o szpitale, szkoły, placówki medyczne i wiele innych. Tylko dbałość o najmniejsze detale zapewni odpowiednie bezpieczeństwo w takich miejscach, dlatego zainteresowanych serdecznie zapraszamy do kontaktu. Zawsze chętnie podejmujemy się nawet najbardziej skomplikowanych zleceń. Nasze doświadczenie pozwala znaleźć sposób nawet na wyjątkowo problematyczne zabrudzenia różnego rodzaju.

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy. Jesteśmy przekonani, że oferowane przez nas usługi porządkowe w Krakowie i okolicach spełnią wszelki Państwa oczekiwania. Zawsze stawiamy na profesjonalizm, rzetelność, szybką pracę, a także przyjazne podejście do klienta.

Proponowane przez naszą firmę w Krakowie usługi sprzątające to przede wszystkim pewność zadowolenia. Każdy z naszych pracowników jest wyspecjalizowany w powierzanych mu zadaniach, dlatego nasz zespół zawsze sobie poradzi i to w ekspresowym tempie. Nasze usługi porządkowe względem kosztów nie tylko zawsze są dopasowane do indywidualnych wymagań klienta, ponieważ przewidujemy także liczne promocje! Wszystko po to, by współpraca była owocna dla obu stron! Posiadamy atrakcyjny i uczciwy cennik usług sprzątających i porządkowych w Krakowie, dopasowany indywidualnie do Państwa oczekiwań. Dobre opinie i liczne pozytywne referencje z terenu całej Polski od Państwa świadczą o najwyższym zadowoleniu i zaufaniu z jakości prac oraz z podjętej współpracy z firmą sprzątającą GRUPA VIP CSS - Zapraszamy !

 

Zapraszamy Państwa  do skorzystania z naszych usług i stałej współpracy 

  • Nasza oferta

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG

ZADOWOLENI KLIENCI

testimonial-1
rating-img
Karolina

Profesjonalne i dokładne sprzątanie. Usługa zamówiona z dnia na dzień, wykonana z więcej niż należytą starannością. Panie, które wykonywały usługę sprzątania były bardzo pracowite i skrupulatne. Sprzątnie po poprzednim najemcy, który zaniedbał mieszkanie. Ceny za solidnie wykonaną pracę bardzo przystępne. Polecam!

testimonial-4
rating-img
Marek

Korzystałem z wielu firm, za każdym razem było coś nie tak. Znajoma poleciła mi Grupę VIP, i był to strzał w dziesiątkę!!! Dokładność i pełen profesjonalizm. Nawet w zakamarkach był błysk,  czego na prawdę się nie spodziewałam, że tak można "wypucować" mieszkanie.
Bardzo polecam oraz sam będę kontynuował współpracę!

testimonial-2
rating-img
Dorota

Firma bardzo dobrze zorganizowana, w terminie wszytko wykonane tak jak ustalone. Facet przyjeżdża ustala dokładnie co zrobi, kiedy i na koniec podaje cenę. Dzisiaj odbierałam dom po sprzątaniu tej firmy, byłam pod wrażeniem, rewelacja.  To samo dotyczy się kabiny, wanny, zlewów. Nie żałuje pieniędzy, mam świetnie wysprzątany dom. Bardzo dziękuję za waszą solidną pracę. Dorota

testimonial-3
rating-img
Lucyna

Firma najlepsza jaką mieliśmy, biuro czyste, sprzątane ekologicznie. Dobra komunikacja z osobami, które sprzątają i obsługują nasze biuro, zawsze dokładnie i dyskretnie, tak że nikt nikomu nie przeszkadza

English EN French FR German DE Italian IT Polish PL Spanish ES Ukrainian UK

Firma sprzątająca KrakówFirma sprzątająca Warszawa | Firma sprzątająca Wieliczka | Firma sprzątająca Nowy Sącz | Firma sprzątająca Skawina | Firma sprzątająca Myślenice | Firma sprzątająca KatowiceS | www.vipgruppe.com

Klienci najczęściej odwiedzają nas z miast:

Województwo Małopolskie

Andrychów, Bochnia, Brzesko, Jasło, Brzeszcze, Chrzanów, Nowy Wiśnicz, Dąbrowa Tarnowska, Szczucin, Dobczyce, Dąbrowa Tarnowska, Gdów, Gorlice, Jordanów, Kalwaria Zebrzydowska, Kraków, Krynica-Zdrój, Krzeszowice, Kęty, Libiąż, Limanowa, Maków Podhalański, Miechów, Mszana Dolna, Myślenice, Sułkowice, Bochnia, Dobczyce, Kraków – Nowa Huta, Niepołomice, Nowy Sącz, Nowy Targ, Olkusz, Oświęcim, Proszowice, Rabka-Zdrój, Bukowno, Szczawnica, Skawina, Stary Sącz, Sucha Beskidzka, Maków Podhalański, Szczucin, Słomniki, Miechów, Tarnów, Trzebinia, Tuchów, Wadowice, Andrychów, Brody, Wieliczka, Wolbrom, Zakopane, Usługi dostępne w woj. małopolskim, Krakowie i jej dzielnicach: Bieńczyce, Kocmyrzów - Luborzyca, Bieżanów – Prokocim, Czyżyny, Bronowice, Grzegórzki, Krowodrza, Mistrzejowice, Olsza, Podgórze. Usługi dostępne w regionie i dzielnicach: Kraków-Nowa Huta, Prądnik Biały, Prądnik Czerwony, Podgórze Duchackie, Ugorek, Stare Miasto - Kazimierz, Swoszowice, Wzgórza Krzesławickie, Zabierzów, Zielonki, Tyniec, Zwierzyniec, Borek Fałęcki, Łagiewniki, Węgrzce, Michałowice, Raciborowice, Kraków ul. Moniuszki, Mogilska, Radzikowskiego, Bajana, Tyniecka, Lubostroń, Kuźnicy Kołłątajowskiej, Osiedle Wandy,Walerego Sławka, Widnokrąg, Centralna-Zielona-Magazynowa, Marii Jasnorzewskiej, Poznańska, Chełmska, Bartosza Głowackiego, Szlak, Słomniki, Dietla, Kalwaryjska, Kraków Rynek Główny, Floriańska, Bieżanowska, Gertrudy, Balicka, Starowiślna, Grzegórzecka, Dąbie, Wadowicka, Zawiła, Tadeusza Kościuszki, Zwierzyniecka, Kapelanka, Babińskiego, Aleje Pokoju, Nowohucka, Centralna, Czyżyny, Igołomia, Mrozowa, Wielicka, Stradomska, Bieńczyce-Kocmyrzów, Luborzyca, Dekerta,

Województwo Śląskie

Bielsko-Biała, Bytom, Będzin, Chorzów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Katowice, Knurów, Lubliniec, Mikołów, Myszków, Mysłowice, Orzesze, Piekary Śląskie, Pszczyna, Pszów, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Ruda Śląska, Rybnik, Rydułtowy, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Tarnowskie Góry, Tychy, Wodzisław Śląski, Zabrze, Zawiercie, Łaziska Górne, Świętochłowice, Żory, Żywiec,

Województwo Dolnośląskie

Bielawa, Bogatynia, Boguszów-Gorce, Bolesławiec, Brzeg Dolny, Bystrzyca Kłodzka, Chojnów, Dzierżoniów, Góra, Głogów, Jawor, Jelcz-Laskowice, Jelenia Góra, Kamienna Góra, Kąty Wrocławskie, Kłodzko, Legnica, Lubań, Lubin, Lwówek Śląski, Milicz, Nowa Ruda, Oleśnica, Oława, Polkowice, Siechnice, Strzegom, Strzelin, Syców, Trzebnica, Wałbrzych, Wołów, Wrocław, Zgorzelec, Ziębice, Ząbkowice Śląskie, Złotoryja, Środa Śląska, Świdnica, Świebodzice,

Województwo Kujawsko-pomorskie

Aleksandrów Kujawski, Barcin, Białe Błota, Brodnica, Bydgoszcz, Chełmno, Chełmża, Ciechocinek, Gniewkowo, Golub-Dobrzyń, Grudziądz, Inowrocław, Jabłonowo Pomorskie, Janikowo, Janowiec Wielkopolski, Kcynia, Koronowo, Kowal, Kowalewo Pomorskie, Kruszwica, Lipno, Mogilno, Nakło nad Notecią, Nowe, Osielsko, Radziejów, Rypin, Skępe, Solec Kujawski, Strzelno, Szubin, Sępólno Krajeńskie, Toruń, Tuchola, Więcbork, Wąbrzeźno, Włocławek, Łabiszyn, Świecie, Żnin,

Województwo Lubelskie

Annopol, Bełżyce, Biała Podlaska, Biłgoraj, Bychawa, Chełm, Dęblin, Hrubieszów, Janów Lubelski, Kock, Końskowola, Krasnystaw, Kraśnik, Kurów, Lubartów, Lublin, Międzyrzec Podlaski, Nałęczów, Niedrzwica Duża, Niemce, Opole Lubelskie, Parczew, Piaski, Poniatowa, Puławy, Radzyń Podlaski, Rejowiec Fabryczny, Ryki, Stoczek Łukowski, Szczebrzeszyn, Terespol, Tomaszów Lubelski, Turka, Tyszowce, Włodawa, Zamość, Zwierzyniec, Łuków, Łęczna, Świdnik,

Województwo Lubuskie

Babimost, Bytom Odrzański, Cybinka, Czerwieńsk, Dobiegniew, Drezdenko, Gorzów Wielkopolski, Gubin, Iłowa, Jasień, Kargowa, Kostrzyn nad Odrą, Kożuchów, Krosno Odrzańskie, Kłodawa, Lubsko, Międzyrzecz, Nowa Sól, Nowe Miasteczko, Nowogród Bobrzański, Przylep, Racula, Rzepin, Skwierzyna, Strzelce Krajeńskie, Sulechów, Sulęcin, Szprotawa, Sława, Słubice, Witnica, Wschowa, Zbąszynek, Zielona Góra, Świebodzin, Żagań, Żary,

Województwo Łódzkie

Aleksandrów Łódzki, Andrespol, Bełchatów, Brzeziny, Błaszki, Działoszyn, Głowno, Koluszki, Konstantynów Łódzki, Ksawerów, Kutno, Opoczno, Ozorków, Pabianice, Pajęczno, Piotrków Trybunalski, Poddębice, Radomsko, Rawa Mazowiecka, Rzgów, Sieradz, Skierniewice, Stryków, Sulejów, Szadek, Szczerców, Tomaszów Mazowiecki, Tuszyn, Wieluń, Wieruszów, Zduńska Wola, Zelów, Zgierz, Złoczew, Łask, Łowicz, Łódź, Łęczyca, Żychlin,

Województwo Mazowieckie

Błonie, Ciechanów, Garwolin, Gostynin, Grodzisk Mazowiecki, Grójec, Józefów, Kobyłka, Konstancin-Jeziorna, Kozienice, Legionowo, Marki, Mińsk Mazowiecki, Mława, Nowy Dwór Mazowiecki, Ostrołęka, Ostrów Mazowiecka, Otwock, Piaseczno, Piastów, Pruszków, Przasnysz, Pułtusk, Płock, Płońsk, Radom, Radzymin, Siedlce, Sierpc, Sochaczew, Sokołów Podlaski, Sulejówek, Warszawa, Wołomin, Wyszków, Zielonka, Zwoleń, Ząbki, Łomianki, Żyrardów,

Województwo Opolskie

Biała, Bogacica, Brzeg, Byczyna, Czarnowąsy, Dobrodzień, Dobrzeń Wielki, Gogolin, Gorzów Śląski, Grodków, Głogówek, Głubczyce, Głuchołazy, Jemielnica, Kietrz, Kluczbork, Kolonowskie, Korfantów, Krapkowice, Kędzierzyn-Koźle, Lewin Brzeski, Namysłów, Niemodlin, Nysa, Olesno, Opole, Otmuchów, Ozimek, Paczków, Praszka, Prudnik, Prószków, Rudniki, Skarbimierz Osiedle, Strzelce Opolskie, Tarnów Opolski, Ujazd, Wołczyn, Zawadzkie, Zdzieszowice,

Województwo Podkarpackie

Boguchwała, Brzostek, Brzozów, Czudec, Dukla, Dynów, Dębica, Frysztak, Gorzyce, Głogów Małopolski, Jarosław, Jasło, Jedlicze, Kańczuga, Kolbuszowa, Krasne, Krosno, Lesko, Leżajsk, Lubaczów, Mielec, Nisko, Nowa Dęba, Pilzno, Przemyśl, Przeworsk, Radomyśl Wielki, Radymno, Rakszawa, Ropczyce, Rudnik nad Sanem, Rzeszów, Sanok, Sokołów Małopolski, Stalowa Wola, Strzyżów, Sędziszów Małopolski, Tarnobrzeg, Ustrzyki Dolne, Łańcut,

Województwo Podlaskie

Augustów, Białystok, Bielsk Podlaski, Brańsk, Choroszcz, Ciechanowiec, Czarna Białostocka, Czyżew, Dobrzyniewo Duże, Dąbrowa Białostocka, Fasty, Grabówka, Grajewo, Hajnówka, Ignatki-Osiedle, Kleosin, Knyszyn, Kolno, Księżyno, Lipsk, Mońki, Raczki, Sejny, Siemiatycze, Sokoły, Sokółka, Suchowola, Supraśl, Suwałki, Szczuczyn, Szepietowo, Sztabin, Wasilków, Wysokie Mazowieckie, Zabłudów, Zambrów, Zaścianki, Łapy, Łomża,

Województwo Pomorskie

Banino, Bolszewo, Borkowo, Brusy, Bytów, Chojnice, Chwaszczyno, Czersk, Człuchów, Gdańsk, Gdynia, Gościcino, Kartuzy, Kokoszkowy, Kowale, Kościerzyna, Kwidzyn, Luzino, Lębork, Malbork, Miastko, Nowy Dwór Gdański, Pelplin, Prabuty, Pruszcz Gdański, Puck, Reda, Rumia, Sierakowice, Skarszewy, Sopot, Starogard Gdański, Sztum, Słupsk, Tczew, Ustka, Wejherowo, Władysławowo, Zblewo, Żukowo,

Województwo Świętokrzyskie

Bieliny, Bilcza, Bodzentyn, Bogoria, Busko-Zdrój, Chmielnik, Chęciny, Daleszyce, Górno, Jędrzejów, Kazimierza Wielka, Kielce, Końskie, Kunów, Małogoszcz, Miedziana Góra, Mniów, Morawica, Nowa Słupia, Opatów, Ostrowiec Świętokrzyski, Ożarów, Pacanów, Pawłów, Piekoszów, Pińczów, Połaniec, Radoszyce, Sandomierz, Skarżysko-Kamienna, Starachowice, Staszów, Stopnica, Stąporków, Suchedniów, Sędziszów, Włoszczowa, Zagnańsk, Łagów, Łopuszno,

Województwo Warmińsko-mazurskie

Barczewo, Bartoszyce, Biskupiec, Braniewo, Dobre Miasto, Działdowo, Elbląg, Ełk, Giżycko, Gołdap, Górowo Iławeckie, Iława, Iłowo-Osada, Jonkowo, Kisielice, Korsze, Kurzętnik, Kętrzyn, Lidzbark, Lidzbark Warmiński, Lubawa, Mikołajki, Morąg, Mrągowo, Nidzica, Nowe Miasto Lubawskie, Olecko, Olsztyn, Olsztynek, Orneta, Orzysz, Ostróda, Pasym, Pasłęk, Pisz, Reszel, Rybno, Susz, Szczytno, Węgorzewo,

Województwo Wielkopolskie

Chodzież, Czarnków, Gniezno, Gostyń, Grodzisk Wielkopolski, Jarocin, Kalisz, Komorniki, Konin, Kostrzyn, Koziegłowy, Koło, Kościan, Krotoszyn, Kórnik, Kępno, Leszno, Luboń, Mosina, Nowy Tomyśl, Oborniki, Ostrzeszów, Ostrów Wielkopolski, Piła, Pleszew, Plewiska, Poznań, Rawicz, Swarzędz, Szamotuły, Słupca, Trzcianka, Turek, Wolsztyn, Wronki, Września, Wągrowiec, Złotów, Śrem, Środa Wielkopolska,

Województwo Zachodniopomorskie

Barlinek, Barwice, Bezrzecze, Białogard, Borne Sulinowo, Chojna, Choszczno, Czaplinek, Darłowo, Drawsko Pomorskie, Dębno, Goleniów, Gryfice, Gryfino, Kamień Pomorski, Karlino, Koszalin, Kołobrzeg, Maszewo, Mielno, Mierzyn, Myślibórz, Nowogard, Police, Połczyn-Zdrój, Przecław, Pyrzyce, Płoty, Sianów, Stargard, Szczecin, Szczecinek, Sławno, Trzebiatów, Warzymice, Wałcz, Złocieniec, Łobez, Świdwin, Świnoujście,

Województwo Wielkopolskie

Powiat Złotowski, Złotów, Jastrowie, Krajenka, Okonek, Lipka, Tarnówka, Zakrzewo, Powiat Pilski, Piła, Łobżenica, Ujście, Wyrzysk, Wysoka, Białośliwie, Kaczory, Miasteczko Krajeńskie, Szydłowo, Powiat Chodziaski, Chodzież, Margonin, Szamocin, Budzyń Powiat Czarnkowsko-trzciankowski, Krzyż Wielkopolski, Trzcianka, Wieleń, Czarnków, Drawsko, Lubasz, Połajewo Powiat Wągrowiecki, Damasławek, Mieścisko, Wapno, Wągrowiec, Gołańcz, Skoki Powiat Obornicki, Oborniki, Rogoźno, Ryczywół Powiat Szamotulski, Ostroróg, Pniewy, Szamotuły, Wronki, Duszniki, Kaźmierz, Obrzycko Powiat Międzychodzki, Chrzypsko Wielkie, Kwilcz, Międzychód, Sieraków Powiat Poznański, Buk, Czerwonak, Dopiewo, Kleszczewo, Komorniki, Kostrzyn, Kórnik, Luboń, Mosina, Murowana Goślina, Pobiedziska, Puszczykowo, Rokietnica, Stęszew, Suchy Las, Swarzędz, Tarnowo Podgórne Powiat Nowotomyski, Lwówek, Nowy Tomyśl, Opalenica, Zbąszyń, Kuślin, Miedzichowo Powiat Grodziski, Grodzisk Wielkopolski, Rakoniewice, Wielichowo, Granowo, Kamieniec Powiat Wolsztyński, Wolsztyn, Przemęt, Siedlec,

Oferta według rodzaju obsługiwanych obiektów:

Oferta według rodzaju wykonywanych usług:

ZADZWOŃ