Jak wybrać firmę sprzątającą biura?

Szukasz komercyjnych usług sprzątania dla Twoich powierzchni biurowych – biur i firm i biurowców? –  ale nie wiesz jak znaleźć firmę?, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom? Współpraca z profesjonalnymi firmami sprzątającymi może pomóc w stworzeniu lepszego i bezpieczniejszego środowiska pracy. Dlatego tak ważne jest, aby znaleźć firmę, z której czujesz się bardziej niż zadowolony. Szukając komercyjnych środków czyszczących, możesz czuć się przytłoczony tak wieloma opcjami. Dlatego przygotowaliśmy ten przewodnik, aby pomóc Ci wybrać odpowiednie środki czyszczące dla Ciebie, Twoich pracowników i miejsca pracy. Aby uzyskać więcej informacji na temat komercyjnych usług sprzątania, skontaktuj się z Grupa VIP już teraz!Grupa VIP sprawi, że ​​Twoje biuro stanie się lepszym miejscem do pracy!Będą również dokładnie wiedzieć, jak i kiedy używać określonych narzędzi i maszyn czyszczących.

Profesjonalna ekipa sprzątająca, która dba o swoją pracę, będą dysponować nowoczesnymi narzędziami do sprzątania i zapewnią, że będą w stanie odpowiedzieć na wszelkie wątpliwości lub pytania klientów dotyczące metod sprzątania. Zanim wybierzesz komercyjną firmę czyszczącą – sprzątającą, zapoznaj się z jej technikami, maszynami i metodami sanitarnymi. Jeśli personel sprzątający jest w stanie udzielić ci szczegółowych informacji, to dobry znak, że dobrze wybierasz.

Jak wybrać odpowiednią usługę sprzątania komercyjnego?

Przy tak wielu różnych dostępnych opcjach możesz mieć problem z wyborem komercyjnych środków czyszczących, które będą najlepsze dla Ciebie i Twojego miejsca pracy. Jednym z najlepszych sposobów na znalezienie świetnej firmy sprzątającej jest zwrócenie uwagi na sześć następujących cech i najlepszych praktyk stosowanych w przypadku profesjonalnych firm sprzątających.

1 – Kompetentny personel Pracując z doskonałą firmą sprzątającą, szybko odkryjesz, że znają oni odpowiednie techniki, aby zapewnić dokładne czyszczenie i odpowiednie warunki sanitarne. Będą również dokładnie wiedzieć, jak i kiedy używać określonych narzędzi i maszyn.

2 – Niezawodny Profesjonalna firma sprzątająca będzie niezawodna i praktycznie nie omylna w swoim podejściu do zleconych usług sprzątania. Nigdy nie powinieneś zgadywać, kiedy pracownicy sprzątający będą pojawiać się w twoim biurze. Profesjonalna, doświadczona firma sprzątająca będzie ściśle – regularnie współpracować ze swoimi klientami, aby stworzyć harmonogram sprzątania, który będzie odpowiedni i zadowalające dla wszystkich stron kontraktu. Ponieważ sprzątanie może powodować zakłócenia w biurze, profesjonalna ekipa sprzątająca dołoży wszelkich starań, aby uniknąć niepotrzebnych zakłóceń. Pamiętaj, że niezawodne środki czyszczące zapewniają również niezawodną pracę! Możesz mieć pewność, że każde czyszczenie – sprzątanie będzie równie dobre jak poprzednie. Możesz poprosić potencjalną firmę sprzątającą o referencje, aby sprawdzić, czy inni klienci uznali firmę za godną zaufania i polecenia.

3 – Planowanie budżetu Kiedy współpracujesz z profesjonalną firmą sprzątającą, powinieneś czuć się dobrze z tym, ile płacisz za sprzątanie . To nie znaczy, że najtańsze jest koniecznie lepsze! Pamiętaj, że jeśli coś wygląda zbyt dobrze, aby było prawdziwe, zazwyczaj tak jest! Mimo to profesjonalna firma sprzątająca zrozumie ograniczenia budżetowe i będzie współpracować z Tobą, aby znaleźć plan i harmonogram, który będzie dobrze odpowiadał wszystkim Twoim potrzebom – i Twojemu budżetowi! Porozmawiaj z potencjalnymi nowymi osobami sprzątającymi, aby zobaczyć, jakie ceny oferują, ile różnych planów – rozwiązań mają, i jakie opcje mieszczą się w Twoim budżecie.

4 – Chce usłyszeć opinię Nikt nie jest perfekcyjny. Nawet doświadczone i profesjonalne firmy sprzątające mogą znaleźć się w sytuacji, w której klient nie jest pewien lub niezadowolony z ich usług. Świetna komercyjna firma sprzątająca nie uniknie informacji zwrotnych ani konstruktywnej krytyki, zamiast tego będzie aktywnie poszukiwać informacji zwrotnych, aby zapewnić zadowolenie klientów i zaspokojenie wszystkich potrzeb – korygując swoją jakość, w celu świadczenia usług sprzątających i porządkowych, na najwyższym możliwym  poziomie! Profesjonalna firma sprzątająca zawsze będzie szukać produktywnych i rozwojowych informacji zwrotnych, czy to poprzez zachęcanie do wystawiania recenzji online i referencji, zadawanie pytań przez telefon lub osobiście, czy też przeprowadzanie regularnych odpraw z właścicielami firm.

5 – Wysoka jakość pracy „Wystarczająco dobre” nie powinno być sloganem komercyjnych środków czyszczących! Współpracując z profesjonalną firmą sprzątającą, zauważysz, że nie tylko spełnia ona Twoje oczekiwania, ale stale stara się je przekraczać! Świetna firma sprzątająca będzie dumna ze swojej pracy. Zobaczysz też, że oni też to lubią, więc zrobią coś więcej niż tylko spełnienie minimalnych standardów kontraktu – oferują znacznie więcej w tej samej cenie.. Pracując z profesjonalistami, nie powinieneś prosić ich o ponowne czyszczenie lub ponowne wykonanie jakiejkolwiek pracy, ponieważ wszystko pozostanie czystsze, niż kiedykolwiek sobie wyobrażałeś! 6 – Dbałość o szczegóły Dbałość o szczegóły jest tym, co dzieje się, gdy pracujesz z firmą znającą się na rzeczy, która przywiązuje wagę do wysokiej jakości pracy i swoich usług. Firma, która dba o swoją pracę i zna się na swoich praktykach, będzie również przykładać dużą wagę do szczegółów. Często mniejsze obszary są zapominane lub pomijane z powodu braku doświadczenia lub faktu, że tak dużo czasu spędza się na czyszczeniu gdzie indziej – o wiele większych powierzchni biurowych – firmowych. Świetna firma sprzątająca nie pominie tych często zapominanych miejsc, takich jak parapety okienne, narożniki, pod biurkami i nie tylko. Zapytaj swój personel sprzątający, czy zwracają uwagę na te obszary, czy sprzątają pajęczyny i okruchy, itp. Zadając te pytania, powinieneś być w stanie powiedzieć, ile uwagi poświęcają małym rzeczom – pomieszczeniom i ich powierzchniom.

Pytania, które należy zadać swoim nowym sprzątaczom:

Zanim wybierzesz nowe środki czyszczące, powinieneś z nimi porozmawiać i zadać następujące pytania, aby sprawdzić, czy będą dla Ciebie odpowiednie!

Jakiej wielkości biura/miejsca pracy zwykle sprzątasz? – Jeśli masz duże biuro, ale Twoje Panie sprzątające wykonują tylko drobne prace, możesz chcieć pracować z inną firmą sprzątającą która spełni w 100% Twoje oczekiwania.

Jakie rodzaje miejsc pracy zwykle sprzątasz? – Masz niekonwencjonalne biuro? A może wcale nie pracujesz w biurze! Zapytaj, czy mają doświadczenie z twoim rodzajem miejsca pracy.

Kiedy jesteś dostępny? – Czy osoby sprzątające są dostępne w godzinach pracy pana lub ich? Czy są elastyczne? Czy w przypadku nagłej potrzeby, zapewnią usługi sprzątania Expres typu: SOS ?

Jak mógłby wyglądać nasz potencjalny harmonogram sprzątania? – Dowiedz się, jak wygląda harmonogram sprzątania ich typowych klientów, aby zobaczyć, czy to coś, co Ci odpowiada.

Jakie masz plany/opcje? – Czy potrzebujesz cotygodniowego sprzątania? Comiesięczne sprzątanie? Dowiedz się, jak często mogą przychodzić Twoje osoby sprzątające i jakie usługi świadczą podczas każdego sprzątania.

Czy masz ubezpieczenie? – Upewnij się, że twoja nowa firma sprzątająca, (serwis sprzątający) posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Zapytaj, jaką kwotę obejmuje to ubezpieczenie.

Ile lat masz doświadczenie? – Doświadczona firma niekoniecznie jest lepszą firmą, ale warto sprawdzić, jak długo Twoja firma działa na rynku usług sprzątających i porządkowych.

Jakich środków czystości używasz? – Czy masz jakieś obawy dotyczące środowiska? Czy wolisz firmę, która używa ekologicznych środków czystości? Zadaj te pytania, ponieważ pomogą Ci one określić, czy firma jest zgodna z Twoimi wartościami.

Możesz podać mi ceny? – Uzyskanie wyceny pomoże ci dowiedzieć się, czy ich usługi mieszczą się w twoim zasięgu i budżecie.

Kluczowe informacje, którymi należy się podzielić z nowymi osobami sprzątającymi W związku z powyższymi pytaniami jest kilka informacji, które powinieneś ujawnić swoim potencjalnym nowym pracownikom sprzątającym, zanim zdecydujesz się podpisać umowę. Udostępnienie tych informacji nowej ekipie sprzątającej, pomoże Wam obojgu zdecydować, czy ta profesjonalna relacja jest odpowiednia, czy też nie.

Jakich usług potrzebujesz? – Kiedy pytasz swój nowy personel, jakie mają usługi, pamiętaj, aby wiedzieć, jakich usług potrzebujesz! Mogą oni być w stanie dostarczyć Ci jeszcze bardziej istotnych informacji, jeśli dokładnie określisz swoje życzenia i potrzeby.

Jak często potrzebujesz sprzątania? – Twoi nowi pracownicy sprzątający mogą poinformować Cię, że są ogólnie dostępni co tydzień lub co miesiąc, ale nie od razu, poinformują Cię o mniej popularnych opcjach (takich jak na przykład: dostępność dwa razy w tygodniu lub co 6 tygodni), aby zaoszczędzić czas. Kiedy powiesz im, jak często potrzebujesz sprzątania, mogą dokładnie powiedzieć, czy mogą, czy nie mogą ci zapewnić czystość.

Główne cele? – Co masz nadzieję uzyskać w ramach usługi sprzątania? Wielu właścicieli firm ma nadzieję na coś więcej niż tylko czystsze podłogi, ale także lepsze środowisko biurowe i zwiększone morale pracowników. Przedyskutuj swoje cele z osobami sprzątającymi, aby sprawdzić, czy Twoja wizja jest możliwa i realistyczna do wcielenia w życie przez nich – czy się dobrze zrozumieliście przed nawiązaniem współpracy.

Twój budżet? – Kiedy współpracujesz z profesjonalnymi firmami sprzątającymi, dołożą oni wszelkich starań, aby znaleźć plan sprzątania, który będzie dobrze pasował do Twojego budżetu. Jednak mogą to zrobić tylko wtedy, gdy podzielisz się z nimi swoim budżetem! Bądź otwarty i uczciwy w kwestii swoich potrzeb i budżetu i sprawdź, czy można znaleźć porozumienie, które będzie dla ciebie korzystne – i zadowalające.

Komunikacja z Twoimi personelem sprzątającym –  Przejrzysta i uczciwa komunikacja to jedna z najlepszych rzeczy, jakie możesz mieć dzięki nowym komercyjnym produktom czyszczącym. Zanim zdecydujesz się podpisać umowę, upewnij się, że znasz ich umiejętności komunikacyjne. Możesz to sprawdzić, sprawdzając ich referencje, czytając recenzje online i zadając pytania, takie jak „Jak możemy się z tobą skontaktować?” lub „Jak często możesz porozmawiać?” i „Jak szybko odpowiadasz na e-maile lub rozmowy telefoniczne?” Komunikacja to coś więcej niż tylko możliwość oznaczenia ich recepcjonistki, jednak jasna komunikacja oznacza, że ​​nie jesteś pozostawiony: sam sobie, jeśli chodzi o godziny i harmonogram sprzątania, rachunki i świadczone przez nich usługi. Nigdy nie powinieneś zgadywać, co lub dlaczego coś jest na rachunku na koniec miesiąca lub dlaczego serwis sprzątający czasami przyjeżdża o 1:00 w nocy, a czasami o 5:00 rano. Świetna usługa sprzątania zapewni, że zawsze będziesz wiedział, kiedy i dlaczego pewne rzeczy się wydarzyły, i będzie otwarty na omówienie wszelkich wątpliwości w profesjonalny i terminowy sposób – bo Klient jest przecież najważniejszy !

Szukasz profesjonalnych środków czyszczących w Grupa VIP ?. Grupa VIP – to lokalna firma rodzinna, dlatego traktujemy naszych klientów tak, jakbyśmy traktowali własną rodzinę – z szacunkiem. Cenimy uczciwość, spójność i dokładność w stosunku do wszystkich naszych klientów. Używamy również nietoksycznych metod sprzątania i czyszczenia, aby zapewnić Tobie, Twoim pracownikom i klientom czystszy oddech!

Czy wiesz, że firma Grupa VIP zaczynała jako firma sprzątająca domy? –  Dziś nadal jesteśmy mocno zaangażowani w posprzątanie Twojego biura tak dokładnie, jak sprzątanie domów i mieszkań. Jesteśmy również oddani doskonałej obsłudze klienta, uczciwości i rzetelności – Sprawdź nas ! W Grupa VIP wierzymy, że nasi technicy obsługi biurowej są kluczowym powodem naszego sukcesu. Staramy się zatrudniać najlepszych specjalistów ds. obsługi biurowej w branży usług porządkowych i dobrego, polecanego serwisu sprzątającego biura i nie tylko.

Czy poważnie traktujemy kwestie bezpieczeństwa i czystości? –  Dlatego wszyscy nasi pracownicy są związani i przeszli kontrole pod kątem nie karalności. Szkolimy ich pod względem technik sprzątania, przepisów BHP I PPOŻ, itp. Nasza reputacja – renoma jest dla nas ważna, dlatego gwarantujemy najwyższy poziom naszych wykonywanych usług. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś w pełni usatysfakcjonowany, po prostu skontaktuj się z nami, a my wrócimy w ciągu 24 godzin, aby zająć się Twoim problemem bez dodatkowych kosztów finansowych. Gwarantujemy błyskawiczny czas reakcji. Jeśli nie odpowiemy na żadną wiadomość od klienta w ciągu 24 godzin od jej otrzymania, zaoferujemy Ci bezpłatny tydzień Czyste Biuro!. Oto jak bardzo jesteśmy przekonani o znaczeniu komunikacji i zadowoleniu Klienta .Zadowolenie Państwa jest dla nas najważniejsze !

 „Świetna jakość, Dobre opinie i referencje. Grupa VIP to bardzo profesjonalna i doskonała firma sprzątająca.” Polecamy ! 

 

Zamów darmową wycenę:

Grupa VIP Cleaning end Security Services

www.grupavip.com.pl

e-mail: biuro@grupavip.com.pl

Tel. +48 605-211-470

English EN French FR German DE Italian IT Polish PL Spanish ES Ukrainian UK

Firma sprzątająca KrakówFirma sprzątająca Warszawa | Firma sprzątająca Wieliczka | Firma sprzątająca Nowy Sącz | Firma sprzątająca Skawina | Firma sprzątająca Myślenice | Firma sprzątająca KatowiceS | www.vipgruppe.com

Klienci najczęściej odwiedzają nas z miast:

Województwo Małopolskie

Andrychów, Bochnia, Brzesko, Jasło, Brzeszcze, Chrzanów, Nowy Wiśnicz, Dąbrowa Tarnowska, Szczucin, Dobczyce, Dąbrowa Tarnowska, Gdów, Gorlice, Jordanów, Kalwaria Zebrzydowska, Kraków, Krynica-Zdrój, Krzeszowice, Kęty, Libiąż, Limanowa, Maków Podhalański, Miechów, Mszana Dolna, Myślenice, Sułkowice, Bochnia, Dobczyce, Kraków – Nowa Huta, Niepołomice, Nowy Sącz, Nowy Targ, Olkusz, Oświęcim, Proszowice, Rabka-Zdrój, Bukowno, Szczawnica, Skawina, Stary Sącz, Sucha Beskidzka, Maków Podhalański, Szczucin, Słomniki, Miechów, Tarnów, Trzebinia, Tuchów, Wadowice, Andrychów, Brody, Wieliczka, Wolbrom, Zakopane, Usługi dostępne w woj. małopolskim, Krakowie i jej dzielnicach: Bieńczyce, Kocmyrzów - Luborzyca, Bieżanów – Prokocim, Czyżyny, Bronowice, Grzegórzki, Krowodrza, Mistrzejowice, Olsza, Podgórze. Usługi dostępne w regionie i dzielnicach: Kraków-Nowa Huta, Prądnik Biały, Prądnik Czerwony, Podgórze Duchackie, Ugorek, Stare Miasto - Kazimierz, Swoszowice, Wzgórza Krzesławickie, Zabierzów, Zielonki, Tyniec, Zwierzyniec, Borek Fałęcki, Łagiewniki, Węgrzce, Michałowice, Raciborowice, Kraków ul. Moniuszki, Mogilska, Radzikowskiego, Bajana, Tyniecka, Lubostroń, Kuźnicy Kołłątajowskiej, Osiedle Wandy,Walerego Sławka, Widnokrąg, Centralna-Zielona-Magazynowa, Marii Jasnorzewskiej, Poznańska, Chełmska, Bartosza Głowackiego, Szlak, Słomniki, Dietla, Kalwaryjska, Kraków Rynek Główny, Floriańska, Bieżanowska, Gertrudy, Balicka, Starowiślna, Grzegórzecka, Dąbie, Wadowicka, Zawiła, Tadeusza Kościuszki, Zwierzyniecka, Kapelanka, Babińskiego, Aleje Pokoju, Nowohucka, Centralna, Czyżyny, Igołomia, Mrozowa, Wielicka, Stradomska, Bieńczyce-Kocmyrzów, Luborzyca, Dekerta,

Województwo Śląskie

Bielsko-Biała, Bytom, Będzin, Chorzów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Katowice, Knurów, Lubliniec, Mikołów, Myszków, Mysłowice, Orzesze, Piekary Śląskie, Pszczyna, Pszów, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Ruda Śląska, Rybnik, Rydułtowy, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Tarnowskie Góry, Tychy, Wodzisław Śląski, Zabrze, Zawiercie, Łaziska Górne, Świętochłowice, Żory, Żywiec,

Województwo Dolnośląskie

Bielawa, Bogatynia, Boguszów-Gorce, Bolesławiec, Brzeg Dolny, Bystrzyca Kłodzka, Chojnów, Dzierżoniów, Góra, Głogów, Jawor, Jelcz-Laskowice, Jelenia Góra, Kamienna Góra, Kąty Wrocławskie, Kłodzko, Legnica, Lubań, Lubin, Lwówek Śląski, Milicz, Nowa Ruda, Oleśnica, Oława, Polkowice, Siechnice, Strzegom, Strzelin, Syców, Trzebnica, Wałbrzych, Wołów, Wrocław, Zgorzelec, Ziębice, Ząbkowice Śląskie, Złotoryja, Środa Śląska, Świdnica, Świebodzice,

Województwo Kujawsko-pomorskie

Aleksandrów Kujawski, Barcin, Białe Błota, Brodnica, Bydgoszcz, Chełmno, Chełmża, Ciechocinek, Gniewkowo, Golub-Dobrzyń, Grudziądz, Inowrocław, Jabłonowo Pomorskie, Janikowo, Janowiec Wielkopolski, Kcynia, Koronowo, Kowal, Kowalewo Pomorskie, Kruszwica, Lipno, Mogilno, Nakło nad Notecią, Nowe, Osielsko, Radziejów, Rypin, Skępe, Solec Kujawski, Strzelno, Szubin, Sępólno Krajeńskie, Toruń, Tuchola, Więcbork, Wąbrzeźno, Włocławek, Łabiszyn, Świecie, Żnin,

Województwo Lubelskie

Annopol, Bełżyce, Biała Podlaska, Biłgoraj, Bychawa, Chełm, Dęblin, Hrubieszów, Janów Lubelski, Kock, Końskowola, Krasnystaw, Kraśnik, Kurów, Lubartów, Lublin, Międzyrzec Podlaski, Nałęczów, Niedrzwica Duża, Niemce, Opole Lubelskie, Parczew, Piaski, Poniatowa, Puławy, Radzyń Podlaski, Rejowiec Fabryczny, Ryki, Stoczek Łukowski, Szczebrzeszyn, Terespol, Tomaszów Lubelski, Turka, Tyszowce, Włodawa, Zamość, Zwierzyniec, Łuków, Łęczna, Świdnik,

Województwo Lubuskie

Babimost, Bytom Odrzański, Cybinka, Czerwieńsk, Dobiegniew, Drezdenko, Gorzów Wielkopolski, Gubin, Iłowa, Jasień, Kargowa, Kostrzyn nad Odrą, Kożuchów, Krosno Odrzańskie, Kłodawa, Lubsko, Międzyrzecz, Nowa Sól, Nowe Miasteczko, Nowogród Bobrzański, Przylep, Racula, Rzepin, Skwierzyna, Strzelce Krajeńskie, Sulechów, Sulęcin, Szprotawa, Sława, Słubice, Witnica, Wschowa, Zbąszynek, Zielona Góra, Świebodzin, Żagań, Żary,

Województwo Łódzkie

Aleksandrów Łódzki, Andrespol, Bełchatów, Brzeziny, Błaszki, Działoszyn, Głowno, Koluszki, Konstantynów Łódzki, Ksawerów, Kutno, Opoczno, Ozorków, Pabianice, Pajęczno, Piotrków Trybunalski, Poddębice, Radomsko, Rawa Mazowiecka, Rzgów, Sieradz, Skierniewice, Stryków, Sulejów, Szadek, Szczerców, Tomaszów Mazowiecki, Tuszyn, Wieluń, Wieruszów, Zduńska Wola, Zelów, Zgierz, Złoczew, Łask, Łowicz, Łódź, Łęczyca, Żychlin,

Województwo Mazowieckie

Błonie, Ciechanów, Garwolin, Gostynin, Grodzisk Mazowiecki, Grójec, Józefów, Kobyłka, Konstancin-Jeziorna, Kozienice, Legionowo, Marki, Mińsk Mazowiecki, Mława, Nowy Dwór Mazowiecki, Ostrołęka, Ostrów Mazowiecka, Otwock, Piaseczno, Piastów, Pruszków, Przasnysz, Pułtusk, Płock, Płońsk, Radom, Radzymin, Siedlce, Sierpc, Sochaczew, Sokołów Podlaski, Sulejówek, Warszawa, Wołomin, Wyszków, Zielonka, Zwoleń, Ząbki, Łomianki, Żyrardów,

Województwo Opolskie

Biała, Bogacica, Brzeg, Byczyna, Czarnowąsy, Dobrodzień, Dobrzeń Wielki, Gogolin, Gorzów Śląski, Grodków, Głogówek, Głubczyce, Głuchołazy, Jemielnica, Kietrz, Kluczbork, Kolonowskie, Korfantów, Krapkowice, Kędzierzyn-Koźle, Lewin Brzeski, Namysłów, Niemodlin, Nysa, Olesno, Opole, Otmuchów, Ozimek, Paczków, Praszka, Prudnik, Prószków, Rudniki, Skarbimierz Osiedle, Strzelce Opolskie, Tarnów Opolski, Ujazd, Wołczyn, Zawadzkie, Zdzieszowice,

Województwo Podkarpackie

Boguchwała, Brzostek, Brzozów, Czudec, Dukla, Dynów, Dębica, Frysztak, Gorzyce, Głogów Małopolski, Jarosław, Jasło, Jedlicze, Kańczuga, Kolbuszowa, Krasne, Krosno, Lesko, Leżajsk, Lubaczów, Mielec, Nisko, Nowa Dęba, Pilzno, Przemyśl, Przeworsk, Radomyśl Wielki, Radymno, Rakszawa, Ropczyce, Rudnik nad Sanem, Rzeszów, Sanok, Sokołów Małopolski, Stalowa Wola, Strzyżów, Sędziszów Małopolski, Tarnobrzeg, Ustrzyki Dolne, Łańcut,

Województwo Podlaskie

Augustów, Białystok, Bielsk Podlaski, Brańsk, Choroszcz, Ciechanowiec, Czarna Białostocka, Czyżew, Dobrzyniewo Duże, Dąbrowa Białostocka, Fasty, Grabówka, Grajewo, Hajnówka, Ignatki-Osiedle, Kleosin, Knyszyn, Kolno, Księżyno, Lipsk, Mońki, Raczki, Sejny, Siemiatycze, Sokoły, Sokółka, Suchowola, Supraśl, Suwałki, Szczuczyn, Szepietowo, Sztabin, Wasilków, Wysokie Mazowieckie, Zabłudów, Zambrów, Zaścianki, Łapy, Łomża,

Województwo Pomorskie

Banino, Bolszewo, Borkowo, Brusy, Bytów, Chojnice, Chwaszczyno, Czersk, Człuchów, Gdańsk, Gdynia, Gościcino, Kartuzy, Kokoszkowy, Kowale, Kościerzyna, Kwidzyn, Luzino, Lębork, Malbork, Miastko, Nowy Dwór Gdański, Pelplin, Prabuty, Pruszcz Gdański, Puck, Reda, Rumia, Sierakowice, Skarszewy, Sopot, Starogard Gdański, Sztum, Słupsk, Tczew, Ustka, Wejherowo, Władysławowo, Zblewo, Żukowo,

Województwo Świętokrzyskie

Bieliny, Bilcza, Bodzentyn, Bogoria, Busko-Zdrój, Chmielnik, Chęciny, Daleszyce, Górno, Jędrzejów, Kazimierza Wielka, Kielce, Końskie, Kunów, Małogoszcz, Miedziana Góra, Mniów, Morawica, Nowa Słupia, Opatów, Ostrowiec Świętokrzyski, Ożarów, Pacanów, Pawłów, Piekoszów, Pińczów, Połaniec, Radoszyce, Sandomierz, Skarżysko-Kamienna, Starachowice, Staszów, Stopnica, Stąporków, Suchedniów, Sędziszów, Włoszczowa, Zagnańsk, Łagów, Łopuszno,

Województwo Warmińsko-mazurskie

Barczewo, Bartoszyce, Biskupiec, Braniewo, Dobre Miasto, Działdowo, Elbląg, Ełk, Giżycko, Gołdap, Górowo Iławeckie, Iława, Iłowo-Osada, Jonkowo, Kisielice, Korsze, Kurzętnik, Kętrzyn, Lidzbark, Lidzbark Warmiński, Lubawa, Mikołajki, Morąg, Mrągowo, Nidzica, Nowe Miasto Lubawskie, Olecko, Olsztyn, Olsztynek, Orneta, Orzysz, Ostróda, Pasym, Pasłęk, Pisz, Reszel, Rybno, Susz, Szczytno, Węgorzewo,

Województwo Wielkopolskie

Chodzież, Czarnków, Gniezno, Gostyń, Grodzisk Wielkopolski, Jarocin, Kalisz, Komorniki, Konin, Kostrzyn, Koziegłowy, Koło, Kościan, Krotoszyn, Kórnik, Kępno, Leszno, Luboń, Mosina, Nowy Tomyśl, Oborniki, Ostrzeszów, Ostrów Wielkopolski, Piła, Pleszew, Plewiska, Poznań, Rawicz, Swarzędz, Szamotuły, Słupca, Trzcianka, Turek, Wolsztyn, Wronki, Września, Wągrowiec, Złotów, Śrem, Środa Wielkopolska,

Województwo Zachodniopomorskie

Barlinek, Barwice, Bezrzecze, Białogard, Borne Sulinowo, Chojna, Choszczno, Czaplinek, Darłowo, Drawsko Pomorskie, Dębno, Goleniów, Gryfice, Gryfino, Kamień Pomorski, Karlino, Koszalin, Kołobrzeg, Maszewo, Mielno, Mierzyn, Myślibórz, Nowogard, Police, Połczyn-Zdrój, Przecław, Pyrzyce, Płoty, Sianów, Stargard, Szczecin, Szczecinek, Sławno, Trzebiatów, Warzymice, Wałcz, Złocieniec, Łobez, Świdwin, Świnoujście,

Województwo Wielkopolskie

Powiat Złotowski, Złotów, Jastrowie, Krajenka, Okonek, Lipka, Tarnówka, Zakrzewo, Powiat Pilski, Piła, Łobżenica, Ujście, Wyrzysk, Wysoka, Białośliwie, Kaczory, Miasteczko Krajeńskie, Szydłowo, Powiat Chodziaski, Chodzież, Margonin, Szamocin, Budzyń Powiat Czarnkowsko-trzciankowski, Krzyż Wielkopolski, Trzcianka, Wieleń, Czarnków, Drawsko, Lubasz, Połajewo Powiat Wągrowiecki, Damasławek, Mieścisko, Wapno, Wągrowiec, Gołańcz, Skoki Powiat Obornicki, Oborniki, Rogoźno, Ryczywół Powiat Szamotulski, Ostroróg, Pniewy, Szamotuły, Wronki, Duszniki, Kaźmierz, Obrzycko Powiat Międzychodzki, Chrzypsko Wielkie, Kwilcz, Międzychód, Sieraków Powiat Poznański, Buk, Czerwonak, Dopiewo, Kleszczewo, Komorniki, Kostrzyn, Kórnik, Luboń, Mosina, Murowana Goślina, Pobiedziska, Puszczykowo, Rokietnica, Stęszew, Suchy Las, Swarzędz, Tarnowo Podgórne Powiat Nowotomyski, Lwówek, Nowy Tomyśl, Opalenica, Zbąszyń, Kuślin, Miedzichowo Powiat Grodziski, Grodzisk Wielkopolski, Rakoniewice, Wielichowo, Granowo, Kamieniec Powiat Wolsztyński, Wolsztyn, Przemęt, Siedlec,

Oferta według rodzaju obsługiwanych obiektów:

Oferta według rodzaju wykonywanych usług:

ZADZWOŃ