Firma sprzątająca Katowice – Sprzątanie biur

Wynajem firmy sprzątającej najczęściej kojarzy nam się z kompleksowymi usługami świadczonymi w biurowcach, urzędach, szpitalach czy galeriach handlowych. Jednak w obecnych czasach taka forma obsługi coraz częściej jest oferowana osobom prywatnym i z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Może zatem warto powierzyć swoje mieszkanie profesjonalnej firmie sprzątającej - serwisowi sprzątającemu z Katowic i zlecić jej generalne porządki? Sprawdźmy, czy to interesująca oferta sprzątania w Katowicach także dla Ciebie. Nasza GRUPA VIP Cleaning and Security Services zapewnia kompleksowe usługi porządkowe jednorazowe oraz możliwość długotrwałej współpracy.

Nasza specjalizacja:

Firma sprzątająca z Katowic - zapewnia sprzątanie biur, hal przemysłowych i magazynowych, budynków i osiedli mieszkaniowych, usługi sprzątania i sprzątające po remoncie, sprzątanie klatek schodowych, bloków i całych osiedli mieszkaniowych i innych obiektów firmowych i prywatnych, (sprzątanie domów i mieszkań Katowice), - Zapraszamy !

 

Kto i dlaczego wynajmuje firmy sprzątające w Katowicach?

Osobami, które najczęściej korzystają z usług firm sprzątających, są zabiegani biznesmeni, przedsiębiorcy i specjaliści wysokiego szczebla, którzy nie mają czasu na wynajmowanie kilkunastu firm do obsługi swojej nieruchomości. Zazwyczaj są to duże domy lub mieszkania o znacznym metrażu, więc zdecydowanie łatwiej jest wszystko zlecić jednej firmie sprzątającej Grupa VIP, która będzie mogła jednocześnie zając się obsługą domu, ogrodu czy czyszczeniem basenu.

Formy współpracy – usługi świadczone przez GRUPA VIP CSS

W ramach stałej współpracy zapewniamy Państwu między innymi możliwość sporządzenia przyjaznej, dobrej dla obu stron umowy uwzględniając wszystkie Państwa oczekiwania i wymagania w skutek czego możemy zaproponować  wysokie zadowalające rozwiązania, rabaty i wynikające z tego tytułu korzyści finansowe. Świadczymy usługi na terenie Katowic, a także całego woj. śląskiego i małopolskiego. Poza profesjonalnym sprzątaniem, zajmujemy się również realizowaniem usług portierskich, obsługą recepcji oraz innych prac, ujętych w umowie.

GRUPA VIP Cleaning and Security Services wiedzie prym wśród konkurencji w zakresie: sprzątania biur i biurowców, firm, hal, magazynów, mieszkań, domów, hoteli, rezydencji i apartamentów, sprzątanie bloków, osiedli, wspólnot mieszkaniowych, klatek schodowych, terenów zewnętrznych, sklepów, szpitali, szkół, obiektów sportowych, gastronomicznych, zakładów produkcyjnych - logistycznych - przemysłowych i innych. Usługi sprzątające w Katowicach to również dobre rozwiązanie dla osób schorowanych czy niepełnosprawnych, a także dla osób, które remontowały swoje mieszkanie i nie są w stanie same się nim odpowiednio zająć po zakończeniu prac. W takim przypadku katowicka firma sprzątająca Grupa VIP może pomóc szybko uporać się z niezbędnymi pracami, poczynając od mycia okien, ścian, podłóg, mebli aż po pranie dywanów czy wyrzucenie pozostałości po remoncie.

Nie masz czasu sprzątać? Zleć to zawodowcom!

Największą zaletą wynajęcia firmy sprzątającej - serwisu sprzątającego z Katowic, jest duża oszczędność czasu. Jeżeli jesteś osobą zapracowaną i na dodatek masz dużą rodzinę, na pewno nie raz brakowało Ci wystarczającej ilości czasu dla wszystkich - nie wspominając o wykrojeniu paru godzin na relaks, drzemkę czy realizacje pasji. Decydując się na profesjonalne sprzątanie w Katowicach i okolicznych miastach, jest spora szansa, że zrealizujesz chociaż część zaległości na terenie Katowic.

Gwarantujemy niskie ceny przy najwyższej i profesjonalnej jakości kompleksowych usług sprzątających i obsługi  Klienta, oraz pełną dyskrecję, lojalność, dyspozycyjność i odpowiedzialność za powierzone mienie z możliwością pracy w godzinach dziennych, nocnych przez siedem dni w tygodniu, po wcześniejszych obustronnych uzgodnieniach.

Co sprzątamy ? i Dlaczego My ?

Współpraca z doświadczonymi pracownikami serwisu sprzątającego z Katowic, to również pewność, że wszystkie powierzchnie zostaną potraktowane odpowiednimi środkami czystości i żaden element wyposażenia domu czy mieszkania nie ulegnie zniszczeniu.  Dodatkowo wybierając naszą firmę sprzątającą - usługową do sprzątania, nie musisz się martwić o sprzęt i zakup środków czystości. GRUPA VIP CSS jest wyposażona w odpowiednie urządzenia oraz komplet środków do szorowania czy odkażania. Dzięki temu wszystkie powierzchnie w Twoim domu zostaną odpowiednio umyte, wypolerowane czy zdezynfekowane. W Katowicach usługi sprzątające - usługi sprzątania, często są zamawiane również przez osoby cierpiące na różnego rodzaju alergie. W takim przypadku ,dzięki zastosowaniu ekologicznych preparatów do higieny pomieszczeń udaje się zachować najwyższe standardy czystości bezpieczne dla wszystkich domowników - sprawdzone sprzątanie ekologiczne w Katowicach z Grupą VIP..

Zdecydowanie warto korzystać z naszej oferty. To gwarancja czystego domu i jego otoczenia, w którym wreszcie znajdziesz czas na odpoczynek.

Kompleksowe i profesjonalne usługi porządkowe i sprzątające w Katowicach, dotyczące obsługi nieruchomości to nasza specjalność! Jako profesjonaliści, tworzący GRUPĘ VIP CSS, działamy na terenie Katowic oraz całego woj. śląskiego, gdzie podejmujemy się różnego rodzaju prac, w zakres których wchodzi kompleksowa obsługa obiektów.

 

Szukasz profesjonalnej firmy sprzątającej, która spełnia najwyższe standardy? Nasze usługi sprzątania, czyszczenia, mycia, prania, doczyszczania, dezynfekcji, ozonowania są przeznaczone dla Wymagających, ponieważ przede wszystkim cenimy sobie jakość! Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą.

Grupa VIP – Czyszczenie, mycie, pranie, doczyszczanie, sprzątanie Katowice – Czyli co i gdzie sprzątamy?

Znając potrzeby firm z Katowic oraz miast pobliskich, oferujemy kompleksowe usługi związane ze sprzątaniem. Gdzie nasz znajdziesz w Katowicach? wpisując w wyszukiwarkę Google następujące zapytania: mycie, czyszczenie dywanów i wykładzin Katowice, pranie wykładzin i dywanów Katowice, sprzątanie biur Katowice, sprzątanie biurowców Katowice, sprzątanie firm Katowice,  pielęgnacja zieleni Katowice, jak również: sprzątaniem poremontowym i po budowie Katowice, sprzątanie biur, firm – biurowców, hal - magazynów Katowice, koszenie trawy Katowice, renowacja mebli, usługi portierskie oraz ochrona osób i mienia Katowice, oraz usługi sprzątania obiektów publicznych i prywatnych w Katowicach (Sprzątanie Katowice) i pobliskich miejscowościach:

Zasięg naszych usług:

Usługi sprzątania realizujemy nie tylko w Małopolsce. Z profesjonalnego i solidnego sprzątania biur, firm, biurowców, wieżowców, sprzątanie domów i mieszkań oraz bloków i klatek schodowych – sprzątanie całych osiedli i wspólnot, sprzątanie po remoncie i sprzątanie po budowie, jest możliwość skorzystania także na terenie woj. śląskiego, (sprzątanie Katowice i cały Śląsk) -  usługi dostępne są w Katowicach i całym woj. śląskim.

 

3m

Zapraszamy do skorzystania z poniższych naszych usług w Katowicach:

 • Sprzątanie biur,
 • Sprzątanie biurowców,
 • Sprzątanie firm,
 • Sprzątanie obiektów przemysłowych,
 • Sprzątanie hoteli i obiektów rekreacyjnych,
 • Sprzątanie po remoncie,
 • Sprzątanie po budowie,
 • Ochrona osób i mienia,
 • Usługi sprzątające,
 • Usługi sprzątania,
 • Sprzątanie bloków,
 • Zakupy i zaopatrzenie dla firm i biur,
 • Sprzątanie domów i mieszkań,
 • Sprzątanie instytucji publicznych,
 • Sprzątanie osiedli mieszkaniowych,
 • Sprzątanie obiektów medycznych,
 • Sprzątanie placówek oświatowych
 • Sprzątanie powierzchni handlowych,
 • Sprzątanie terenów zewnętrznych,
 • Czyszczenie wykładzin i dywanów,
 • Czyszczenie tapicerki meblowej,
 • Mycie okien i witryn sklepowych,
 • Maszynowe czyszczenie podłóg,
 • Sprzątanie hali magazynów,
 • Usługi sprzątania poremontowe,
 • Pielęgnacja zieleni i ogrodów,
 • Odśnieżanie parkingów,
 • Usługi portierskie,
 • Obsługa recepcji,
 • Serwis recepcyjny,
 • Serwis techniczny,
 • Usługi konserwatorskie,
 • Renowacja mebli
 • Nasza oferta
English EN French FR German DE Italian IT Polish PL Spanish ES Ukrainian UK

Firma sprzątająca KrakówFirma sprzątająca Warszawa | Firma sprzątająca Wieliczka | Firma sprzątająca Nowy Sącz | Firma sprzątająca Skawina | Firma sprzątająca Myślenice | Firma sprzątająca KatowiceS | www.vipgruppe.com

Klienci najczęściej odwiedzają nas z miast:

Województwo Małopolskie

Andrychów, Bochnia, Brzesko, Jasło, Brzeszcze, Chrzanów, Nowy Wiśnicz, Dąbrowa Tarnowska, Szczucin, Dobczyce, Dąbrowa Tarnowska, Gdów, Gorlice, Jordanów, Kalwaria Zebrzydowska, Kraków, Krynica-Zdrój, Krzeszowice, Kęty, Libiąż, Limanowa, Maków Podhalański, Miechów, Mszana Dolna, Myślenice, Sułkowice, Bochnia, Dobczyce, Kraków – Nowa Huta, Niepołomice, Nowy Sącz, Nowy Targ, Olkusz, Oświęcim, Proszowice, Rabka-Zdrój, Bukowno, Szczawnica, Skawina, Stary Sącz, Sucha Beskidzka, Maków Podhalański, Szczucin, Słomniki, Miechów, Tarnów, Trzebinia, Tuchów, Wadowice, Andrychów, Brody, Wieliczka, Wolbrom, Zakopane, Usługi dostępne w woj. małopolskim, Krakowie i jej dzielnicach: Bieńczyce, Kocmyrzów - Luborzyca, Bieżanów – Prokocim, Czyżyny, Bronowice, Grzegórzki, Krowodrza, Mistrzejowice, Olsza, Podgórze. Usługi dostępne w regionie i dzielnicach: Kraków-Nowa Huta, Prądnik Biały, Prądnik Czerwony, Podgórze Duchackie, Ugorek, Stare Miasto - Kazimierz, Swoszowice, Wzgórza Krzesławickie, Zabierzów, Zielonki, Tyniec, Zwierzyniec, Borek Fałęcki, Łagiewniki, Węgrzce, Michałowice, Raciborowice, Kraków ul. Moniuszki, Mogilska, Radzikowskiego, Bajana, Tyniecka, Lubostroń, Kuźnicy Kołłątajowskiej, Osiedle Wandy,Walerego Sławka, Widnokrąg, Centralna-Zielona-Magazynowa, Marii Jasnorzewskiej, Poznańska, Chełmska, Bartosza Głowackiego, Szlak, Słomniki, Dietla, Kalwaryjska, Kraków Rynek Główny, Floriańska, Bieżanowska, Gertrudy, Balicka, Starowiślna, Grzegórzecka, Dąbie, Wadowicka, Zawiła, Tadeusza Kościuszki, Zwierzyniecka, Kapelanka, Babińskiego, Aleje Pokoju, Nowohucka, Centralna, Czyżyny, Igołomia, Mrozowa, Wielicka, Stradomska, Bieńczyce-Kocmyrzów, Luborzyca, Dekerta,

Województwo Śląskie

Bielsko-Biała, Bytom, Będzin, Chorzów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Katowice, Knurów, Lubliniec, Mikołów, Myszków, Mysłowice, Orzesze, Piekary Śląskie, Pszczyna, Pszów, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Ruda Śląska, Rybnik, Rydułtowy, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Tarnowskie Góry, Tychy, Wodzisław Śląski, Zabrze, Zawiercie, Łaziska Górne, Świętochłowice, Żory, Żywiec,

Województwo Dolnośląskie

Bielawa, Bogatynia, Boguszów-Gorce, Bolesławiec, Brzeg Dolny, Bystrzyca Kłodzka, Chojnów, Dzierżoniów, Góra, Głogów, Jawor, Jelcz-Laskowice, Jelenia Góra, Kamienna Góra, Kąty Wrocławskie, Kłodzko, Legnica, Lubań, Lubin, Lwówek Śląski, Milicz, Nowa Ruda, Oleśnica, Oława, Polkowice, Siechnice, Strzegom, Strzelin, Syców, Trzebnica, Wałbrzych, Wołów, Wrocław, Zgorzelec, Ziębice, Ząbkowice Śląskie, Złotoryja, Środa Śląska, Świdnica, Świebodzice,

Województwo Kujawsko-pomorskie

Aleksandrów Kujawski, Barcin, Białe Błota, Brodnica, Bydgoszcz, Chełmno, Chełmża, Ciechocinek, Gniewkowo, Golub-Dobrzyń, Grudziądz, Inowrocław, Jabłonowo Pomorskie, Janikowo, Janowiec Wielkopolski, Kcynia, Koronowo, Kowal, Kowalewo Pomorskie, Kruszwica, Lipno, Mogilno, Nakło nad Notecią, Nowe, Osielsko, Radziejów, Rypin, Skępe, Solec Kujawski, Strzelno, Szubin, Sępólno Krajeńskie, Toruń, Tuchola, Więcbork, Wąbrzeźno, Włocławek, Łabiszyn, Świecie, Żnin,

Województwo Lubelskie

Annopol, Bełżyce, Biała Podlaska, Biłgoraj, Bychawa, Chełm, Dęblin, Hrubieszów, Janów Lubelski, Kock, Końskowola, Krasnystaw, Kraśnik, Kurów, Lubartów, Lublin, Międzyrzec Podlaski, Nałęczów, Niedrzwica Duża, Niemce, Opole Lubelskie, Parczew, Piaski, Poniatowa, Puławy, Radzyń Podlaski, Rejowiec Fabryczny, Ryki, Stoczek Łukowski, Szczebrzeszyn, Terespol, Tomaszów Lubelski, Turka, Tyszowce, Włodawa, Zamość, Zwierzyniec, Łuków, Łęczna, Świdnik,

Województwo Lubuskie

Babimost, Bytom Odrzański, Cybinka, Czerwieńsk, Dobiegniew, Drezdenko, Gorzów Wielkopolski, Gubin, Iłowa, Jasień, Kargowa, Kostrzyn nad Odrą, Kożuchów, Krosno Odrzańskie, Kłodawa, Lubsko, Międzyrzecz, Nowa Sól, Nowe Miasteczko, Nowogród Bobrzański, Przylep, Racula, Rzepin, Skwierzyna, Strzelce Krajeńskie, Sulechów, Sulęcin, Szprotawa, Sława, Słubice, Witnica, Wschowa, Zbąszynek, Zielona Góra, Świebodzin, Żagań, Żary,

Województwo Łódzkie

Aleksandrów Łódzki, Andrespol, Bełchatów, Brzeziny, Błaszki, Działoszyn, Głowno, Koluszki, Konstantynów Łódzki, Ksawerów, Kutno, Opoczno, Ozorków, Pabianice, Pajęczno, Piotrków Trybunalski, Poddębice, Radomsko, Rawa Mazowiecka, Rzgów, Sieradz, Skierniewice, Stryków, Sulejów, Szadek, Szczerców, Tomaszów Mazowiecki, Tuszyn, Wieluń, Wieruszów, Zduńska Wola, Zelów, Zgierz, Złoczew, Łask, Łowicz, Łódź, Łęczyca, Żychlin,

Województwo Mazowieckie

Błonie, Ciechanów, Garwolin, Gostynin, Grodzisk Mazowiecki, Grójec, Józefów, Kobyłka, Konstancin-Jeziorna, Kozienice, Legionowo, Marki, Mińsk Mazowiecki, Mława, Nowy Dwór Mazowiecki, Ostrołęka, Ostrów Mazowiecka, Otwock, Piaseczno, Piastów, Pruszków, Przasnysz, Pułtusk, Płock, Płońsk, Radom, Radzymin, Siedlce, Sierpc, Sochaczew, Sokołów Podlaski, Sulejówek, Warszawa, Wołomin, Wyszków, Zielonka, Zwoleń, Ząbki, Łomianki, Żyrardów,

Województwo Opolskie

Biała, Bogacica, Brzeg, Byczyna, Czarnowąsy, Dobrodzień, Dobrzeń Wielki, Gogolin, Gorzów Śląski, Grodków, Głogówek, Głubczyce, Głuchołazy, Jemielnica, Kietrz, Kluczbork, Kolonowskie, Korfantów, Krapkowice, Kędzierzyn-Koźle, Lewin Brzeski, Namysłów, Niemodlin, Nysa, Olesno, Opole, Otmuchów, Ozimek, Paczków, Praszka, Prudnik, Prószków, Rudniki, Skarbimierz Osiedle, Strzelce Opolskie, Tarnów Opolski, Ujazd, Wołczyn, Zawadzkie, Zdzieszowice,

Województwo Podkarpackie

Boguchwała, Brzostek, Brzozów, Czudec, Dukla, Dynów, Dębica, Frysztak, Gorzyce, Głogów Małopolski, Jarosław, Jasło, Jedlicze, Kańczuga, Kolbuszowa, Krasne, Krosno, Lesko, Leżajsk, Lubaczów, Mielec, Nisko, Nowa Dęba, Pilzno, Przemyśl, Przeworsk, Radomyśl Wielki, Radymno, Rakszawa, Ropczyce, Rudnik nad Sanem, Rzeszów, Sanok, Sokołów Małopolski, Stalowa Wola, Strzyżów, Sędziszów Małopolski, Tarnobrzeg, Ustrzyki Dolne, Łańcut,

Województwo Podlaskie

Augustów, Białystok, Bielsk Podlaski, Brańsk, Choroszcz, Ciechanowiec, Czarna Białostocka, Czyżew, Dobrzyniewo Duże, Dąbrowa Białostocka, Fasty, Grabówka, Grajewo, Hajnówka, Ignatki-Osiedle, Kleosin, Knyszyn, Kolno, Księżyno, Lipsk, Mońki, Raczki, Sejny, Siemiatycze, Sokoły, Sokółka, Suchowola, Supraśl, Suwałki, Szczuczyn, Szepietowo, Sztabin, Wasilków, Wysokie Mazowieckie, Zabłudów, Zambrów, Zaścianki, Łapy, Łomża,

Województwo Pomorskie

Banino, Bolszewo, Borkowo, Brusy, Bytów, Chojnice, Chwaszczyno, Czersk, Człuchów, Gdańsk, Gdynia, Gościcino, Kartuzy, Kokoszkowy, Kowale, Kościerzyna, Kwidzyn, Luzino, Lębork, Malbork, Miastko, Nowy Dwór Gdański, Pelplin, Prabuty, Pruszcz Gdański, Puck, Reda, Rumia, Sierakowice, Skarszewy, Sopot, Starogard Gdański, Sztum, Słupsk, Tczew, Ustka, Wejherowo, Władysławowo, Zblewo, Żukowo,

Województwo Świętokrzyskie

Bieliny, Bilcza, Bodzentyn, Bogoria, Busko-Zdrój, Chmielnik, Chęciny, Daleszyce, Górno, Jędrzejów, Kazimierza Wielka, Kielce, Końskie, Kunów, Małogoszcz, Miedziana Góra, Mniów, Morawica, Nowa Słupia, Opatów, Ostrowiec Świętokrzyski, Ożarów, Pacanów, Pawłów, Piekoszów, Pińczów, Połaniec, Radoszyce, Sandomierz, Skarżysko-Kamienna, Starachowice, Staszów, Stopnica, Stąporków, Suchedniów, Sędziszów, Włoszczowa, Zagnańsk, Łagów, Łopuszno,

Województwo Warmińsko-mazurskie

Barczewo, Bartoszyce, Biskupiec, Braniewo, Dobre Miasto, Działdowo, Elbląg, Ełk, Giżycko, Gołdap, Górowo Iławeckie, Iława, Iłowo-Osada, Jonkowo, Kisielice, Korsze, Kurzętnik, Kętrzyn, Lidzbark, Lidzbark Warmiński, Lubawa, Mikołajki, Morąg, Mrągowo, Nidzica, Nowe Miasto Lubawskie, Olecko, Olsztyn, Olsztynek, Orneta, Orzysz, Ostróda, Pasym, Pasłęk, Pisz, Reszel, Rybno, Susz, Szczytno, Węgorzewo,

Województwo Wielkopolskie

Chodzież, Czarnków, Gniezno, Gostyń, Grodzisk Wielkopolski, Jarocin, Kalisz, Komorniki, Konin, Kostrzyn, Koziegłowy, Koło, Kościan, Krotoszyn, Kórnik, Kępno, Leszno, Luboń, Mosina, Nowy Tomyśl, Oborniki, Ostrzeszów, Ostrów Wielkopolski, Piła, Pleszew, Plewiska, Poznań, Rawicz, Swarzędz, Szamotuły, Słupca, Trzcianka, Turek, Wolsztyn, Wronki, Września, Wągrowiec, Złotów, Śrem, Środa Wielkopolska,

Województwo Zachodniopomorskie

Barlinek, Barwice, Bezrzecze, Białogard, Borne Sulinowo, Chojna, Choszczno, Czaplinek, Darłowo, Drawsko Pomorskie, Dębno, Goleniów, Gryfice, Gryfino, Kamień Pomorski, Karlino, Koszalin, Kołobrzeg, Maszewo, Mielno, Mierzyn, Myślibórz, Nowogard, Police, Połczyn-Zdrój, Przecław, Pyrzyce, Płoty, Sianów, Stargard, Szczecin, Szczecinek, Sławno, Trzebiatów, Warzymice, Wałcz, Złocieniec, Łobez, Świdwin, Świnoujście,

Województwo Wielkopolskie

Powiat Złotowski, Złotów, Jastrowie, Krajenka, Okonek, Lipka, Tarnówka, Zakrzewo, Powiat Pilski, Piła, Łobżenica, Ujście, Wyrzysk, Wysoka, Białośliwie, Kaczory, Miasteczko Krajeńskie, Szydłowo, Powiat Chodziaski, Chodzież, Margonin, Szamocin, Budzyń Powiat Czarnkowsko-trzciankowski, Krzyż Wielkopolski, Trzcianka, Wieleń, Czarnków, Drawsko, Lubasz, Połajewo Powiat Wągrowiecki, Damasławek, Mieścisko, Wapno, Wągrowiec, Gołańcz, Skoki Powiat Obornicki, Oborniki, Rogoźno, Ryczywół Powiat Szamotulski, Ostroróg, Pniewy, Szamotuły, Wronki, Duszniki, Kaźmierz, Obrzycko Powiat Międzychodzki, Chrzypsko Wielkie, Kwilcz, Międzychód, Sieraków Powiat Poznański, Buk, Czerwonak, Dopiewo, Kleszczewo, Komorniki, Kostrzyn, Kórnik, Luboń, Mosina, Murowana Goślina, Pobiedziska, Puszczykowo, Rokietnica, Stęszew, Suchy Las, Swarzędz, Tarnowo Podgórne Powiat Nowotomyski, Lwówek, Nowy Tomyśl, Opalenica, Zbąszyń, Kuślin, Miedzichowo Powiat Grodziski, Grodzisk Wielkopolski, Rakoniewice, Wielichowo, Granowo, Kamieniec Powiat Wolsztyński, Wolsztyn, Przemęt, Siedlec,

Oferta według rodzaju obsługiwanych obiektów:

Oferta według rodzaju wykonywanych usług:

ZADZWOŃ